Promuj to ogłoszenie

Operator CNC Plazma/Lasera - SONAROL Sp.J Jeziorko k.Łomży

Data dodania: 2019-07-17 10:39:05ID: 8323

505Pokaż numer[email protected]

Zakres obowiązków:
- programowanie maszyny i wycinanie elementów stalowych na laserze CNC zgodnie z zadanymi parametrami
- dbałość o prawidłowość przebiegu procesu wycinania
- ocena wizualna jakości wyciętych elementów
- wspieranie procesu działań korygujących i zapobiegawczych

Oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego technicznego
- umiejętności czytania rysunku technicznego
- gotowości do poznania zasad działania i ustawiania wycinarki laserowej CNC
- posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym
- podstawowych umiejętności w obsłudze komputera
- gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:
- kompleksowe szkolenie,
- interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjaznym otoczeniu,
- w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i stażu pracy (stawka od 17 zł/h na rękę),
- pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost.