Placówka w Sokołach funkcjonuje od 2024 roku. Była jedną z pierwszych w województwie podlaskim. Powstała dzięki pieniądzom z ministerialnego programu „Centra Opiekuńczo-Mieszkalne”. Dotacja pozwoliła zamienić stary budynek po dawnej szkole w nowoczesne miejsce dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, które mogą przebywać tu całodobowo lub w ramach pobytu dziennego. Jednak tym, co sprawia, że COM świetnie spełnia swoją rolę, jest nie tylko zmodernizowany i wyposażony budynek, ale przede wszystkim profesjonalna i oddana tej pracy kadra, o czym świadczą m.in. opinie podopiecznych i ich rodzin.
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A mi się podobało. Wszyscy powinni byc zadowoleni. Była muzyka dla starszych a później dla młodzieżu Dj i After Party dali ognia!
Xyz
15:27, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Ale my szanowny burmistrzu nie jesteśmy przeciwko blokowi tylko lokalizacji! Moim zdaniem można by go zbudować na ulicy Szmaragdowej, jest tam mnóstwo miejsca i do tego została tam zbudowana nowa szeroka ulica. Jest to idealna lokalizacja pod te inwestycję. Więc proszę to wziąć pod uwagę bo jakby nie było został Pan wybrany nie po to aby realizować Pana widzimisie, tylko nasze widzimisie! Ale jak to Panu nie pasuje to drzwi otwarte, nikt Pana nie trzyma na siłe.
Paweł J.
15:00, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
,,Ani katolik, ani Polak, ani nikt inny, nie mogą mieć w państwie większych praw, niż ma człowiek." - ks. Józef Tischner. Te słowa , mówią wszystko.
człowiek
14:59, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Tam byli twoje dzieci stare tumany a wy to byliście aniołkami?
Ttty
14:27, 2026-06-28