Zamknij

1
10:28, 11.12.2018
1 grudnia w Szczuczynie w turnieju o Puchar Burmistrza startowali: Szymon Prusinowski i Patryk Chrzanowski, którzy w kategorii szkół gimnazjalnych spośród chłopców ze Szczuczyna, Grajewa, Wąsosza i Prostek wywalczyli miejsce piąte i szóste.
4
12:40, 10.12.2018
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Okręg Białystok i Oddział EŁK zorganizowali XXXII Wystawę Gołębi Pocztowych. Impreza trwała dwa dni (8 i 9 grudnia) w hali sportowej KOKiS.
6
09:57, 10.12.2018
9 grudnia (niedziela) kolneńscy piłkarze wzięli udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej chłopców rocznika 2008 o Puchar Radnego Miasta Ostrołęka.
7
10:55, 04.12.2018
O wielkim pechu może mówić drużyna Micka, gdyż bramkę decydującą o jej porażce z Trzynastym – straciła na 5 sekund przed końcem meczu.
8
12:27, 02.12.2018
Wszystkie walczyły o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Były to zespoły z: Szczuczyna, Zabiela, Kolna, Wąsewa, Grajewa i Łomży.
3
08:43, 27.11.2018
Inni zawodnicy KOKiS startowali w tym terminie w turnieju tenisa stołowego w Zabielu i w kategorii kl. VII – gimnazjum zajęli trzy pierwsze miejsca: Patryk Chrzanowski był pierwszy, Paweł Zagroba drugi a Szymon Prusinowski trzeci.
1
14:05, 26.11.2018
W meczu Drewniaków z Mickiem, ci ostatni ulegli faworytom jedną bramką. Do zespołu Drewniaków po dłuższej przerwie wrócił Łukasz Truszkowski. Okazał się dużym wzmocnieniem i w debiucie zapisał na swoim koncie dwie asysty. W tej kolejce hat-trickiem popisał się Marek Cichy z Black and White. Tym samym pogrążył drużynę Mlekpolu.
4
11:53, 19.11.2018
Za taką trzeba uznać bez wątpienia porażkę Trzynastego z Pogotowiem. Bramkarz przegranego zespołu nie miał jednak najlepszego dnia.
1
11:08, 19.11.2018
Mistrzostwa rozegrano w trzech kategoriach, a dwie najlepsze ekipy z każdej z nich – uzyskały awans do półfinału grupy zachodniej.
3
16:50, 17.11.2018
17 listopada podejmowali na własnym boisku drużynę Polonii Raczki i mimo, że po kwadransie gry gospodarze prowadzili już 2:0, to z boiska schodzili pokonani.
10:22, 14.11.2018
W tym roku Maraton Pływacki Imienia Jana z Kolna zorganizowano pod hasłem „Płynę dla Niepodległej”. Zawody odbyły się 11 listopada na kolneńskim basenie.
12:02, 12.11.2018
Mecz rozegrano w Sejnach 10 listopada. Wydawało się, że będzie to spokojne spotkanie. W pierwszej połowie gospodarze skupili sie na graniu długich piłek w pole karne gości, z czym obrońcy Orła nie mieli wielkich problemów.
10:12, 11.11.2018
Kolneńscy trampkarze rozegrali 10 listopada mecz barażowy decydujący o awansie do ligi mistrzowskiej. Przeciwnikiem Orła był zespół MOS Białystok.
10
09:46, 04.11.2018
Druga połowa to już zdecydowana przewaga gospodarzy. Bohaterem był bez wątpienia Robert Brzeziński. Strzelił dwa gole, a mógł nawet ustrzelić hat-tricka. Niestety nie wykorzystał karnego w końcówce meczu.
3
11:45, 30.10.2018
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3. Dwie bramki zdobył Robert Brzeziński. Obie z główki po podaniach Pawła Ossowskiego.