Zamknij
14:40, 26.04.2024
Swój debiut startowy w turnieju rangi mistrzowskiej zanotowała jedna z najmłodszych zawodniczek sekcji tenisa stołowego Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Natalia Szwarc.
3
14:20, 26.04.2024
W turnieju wzięły udział 4 zespoły, grano systemem każdy z każdym, dwa razy po 10 minut
8
09:13, 25.04.2024
Mistrzem Województwa Podlaskiego Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych został zawodnik Szkoły Podstawowej w Turośli - Dominik Dziekoński.
5
07:52, 25.04.2024
Lepsza okazała się czwartoligowa drużyna Ruchu, która pokonała zespół Orła 3:0 (0:2).
11:03, 22.04.2024
Mimo, że spotkanie było wyrównane, to Orzeł musiał ostatecznie uznać wyższość rywala i przegrał 2:4 (1:2).
3
10:14, 22.04.2024
Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Robert Brzeziński (42’,70’). Zdobywcą trzeciej bramki był Miłosz Kosakowski (73’).
09:55, 19.04.2024
Zgłoszenia do 28 kwietnia 2024 r . Rozpoczęcie zajęć w maju 2024 r.
2
07:59, 17.04.2024
W rywalizacji najlepszych kadetek i kadetów województwa (w tym reprezentantów Polski) kolneńscy zawodnicy nie zawiedli i osiągnęli dobre wyniki.
06:06, 16.04.2024
Mecz zakończył się zwycięstwem 3-0 drużyny z Grajewa
1
14:01, 15.04.2024
Z kolei w dniu 24.04.2024 r. (środa) o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie V rundy Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy: KKS Orzeł Kolno – Ruch Wysokie Mazowieckie.
2
09:25, 15.04.2024
Od strzelania goli zaczęła drużyna z Kolna, która w 11 minucie wyszła na prowadzenie po strzale Chaiki.
1
07:33, 10.04.2024
Do udanej rywalizacji zawodników warmińsko- mazurskiego i podlaskiego można zaliczyć występ Aleksa Prusinowskiego, który dwa razy znalazł się na podium