Pierwsza faza grupowa oraz ćwierćfinały są już za nami! Za nami mnóstwo emocji, walki, pięknych akcji i dynamicznych spotkań. Na boisku nie brakowało zaangażowania, a każdy mecz dostarczał kibicom wielu wrażeń. To tylko potwierdza, że organizacja tego turnieju była świetnym pomysłem!
Duda dostrzega wyraźny spadek poziomu wsparcia
Radny niech xobaczy jaki mq chodnik przed swoim domem że trzeba iść ulica
Maria
16:19, 2026-06-22
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Rolniku płaczą, że nie mają a nagle ha, fendty, beemki, Mercedesy, John Deere its, wczasy w Egipcie, bo mają pracowników, sami nie doją bo nawet pewnie nie umieją. Ciągniki z gps-em wygoda . Popyliniarze czują się mocarstwem na Podlasiu, a tak naprawdę nawet pieniędzy nie mają żyją z banku z miesiąca na miesiąc cwaniaczki, heh
Pol
11:51, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Napiepszanie
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Wiem że chcesz pracować a w Kolnie nie ma pracy , ale nadesłanie kosiarka od 7.30 to ostra przesada.
Szok
07:31, 2026-06-22