17:39, 16.11.2019
Zakończyły się rozgrywki rundy jesiennej ligi okręgowej. 16 listopada lider tabeli podejmował na własnym boisku zespół Czarnych Czarna Białostocka.
7
13:48, 14.11.2019
Gospodarze zdemolowali zespół przeciwnika 13:0 (3:0), a zwycięstwo pozwoliło kolneńskiemu zespołowi na utrzymanie się w 1 lidze wojewódzkiej.
2
13:33, 14.11.2019
Początek spotkania wskazywał na zwycięstwo gospodarzy, którzy bardzo szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie.
1
21:15, 12.11.2019
Tym samych zespół Orła wykorzystał potkniecie zespołu Puszczy Hajnówka, który zremisował swej spotkanie i ostatecznie umocnił się na pozycji lidera.
1
00:12, 12.11.2019
11 listopada na sztucznej murawie kolneńskiego stadionu rozegrany został mecz pierwszej ligi wojewódzkiej trampkarzy.
1
19:13, 10.11.2019
Mecz zakończył się remisem 0:0, ale kolneńskim piłkarzom należą się brawa za charakter i wolę walki do końca. Sam wynik należny uznać za sprawiedliwy.
1
21:08, 03.11.2019
Niestety pechowo stracona bramka wpłynęła na podział punktów
10
20:43, 03.11.2019
Niedzielne spotkanie było bardzo wyrównane. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, ale to gospodarze strzelili o jedna więcej.
6
11:35, 28.10.2019
Już w pierwszej minucie Marcin Nerko mógł wpisać się na listę strzelców, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem został zablokowany przez obrońcę.
6
09:55, 28.10.2019
W minioną niedzielę rozpoczęła się kolejna edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej. W tym sezonie przystąpiło do niej dziewięć zespołów. Nieparzysta liczba powoduje, że w każdej kolejce jedna z ekip będzie odpoczywać.
1
08:21, 28.10.2019
W niedzielę kolneńscy trampkarze rozegrali spotkanie z zespołem MOSiR Bielsk Podlaski.
7
18:37, 27.10.2019
W sobotę 26 października kolneńscy piłkarze zmierzyli się z zespołem FMOSP Białystok.
9
21:14, 20.10.2019
Samo spotkanie było bardzo nerwowe. W 86 minucie piłkarz gości otrzymał czerwoną kartkę, po tym jak wcześniej za pyskówkę z sędzią dostał żółtą.
1
19:59, 20.10.2019
W 43 minucie meczu Hubert Brzozowski z ponad połowy boiska dośrodkował w pole karne gospodarzy, a bramkarz Orła oślepiony słońcem – nie utrzymał futbolówki w rękach