Zamknij
3
11:07, 18.04.2021
Ponownie niesamowitego nosa do mian miał kolneński szkoleniowiec. Ireneusz Piwko tuż przed przerwą wprowadził z ławki rezerwowych na boisko Roberta Brzezińskiego. Ten natomiast jest jak wino, im starszy tym lepszy.
3
21:31, 15.04.2021
Reprezentacja Polski piłkarek ręcznych na pierwszy kwalifikacyjny mecz mistrzostw świata z Austrią udała się w 16-osobowym składzie. Duet trenerski Arne Senstad i Reidar Møistad do Wiednia zabrał m.in. trzy bramkarki.
3
08:53, 12.04.2021
Po jedynym błędzie kolneńskiej defensywy i bramkarza w 75 minucie zespół z Krypna zdobył kontaktową bramkę. Jednakże mądra gra całego zespołu gości w obronie pozwoliła dowieźć prowadzenie do końca spotkania.
10
19:26, 03.04.2021
Trener Ireneusz piwko miał w tym meczu nosa do zmian. Po przerwie wpuścił na boisko z ławki rezerwowych Patryka Banacha, a ten odpłacił mu się swoją bardzo dobra grą. Strzelił dwie bramki, a przy dwóch asystował. Był bez wątpienia bohaterem tego spotkania.
28
16:38, 02.04.2021
Modernizacja w drugim etapie zostanie podzielona na poszczególne zadania. Jako pierwszy przeprowadzony będzie remont płyty głównej, bieżni i zewnętrznego ogrodzenia. - Częściowe środki na ten cel otrzymaliśmy z Rządowego Funduszu Wsparcia Inwestycji Lokalnych w kwocie 650 tys., ale aplikujemy do Ministerstwa Sportu i tam wniosek składamy na dofinansowanie w wysokości 3 mln złotych. To generalnie pozwoli nam na przeprowadzenie kompleksowego remontu wraz z modernizacją wszystkich urządzeń. Kosztorysowo zadanie to opiewa na 6 mln złotych. To dla nas jest ogromna suma – informował włodarz Kolna.
5
08:52, 01.04.2021
650 000 złotych trafi na przebudowę istniejącego boiska do piłki nożnej w Kolnie. W zakres planowanych robót wchodzi budowa systemu drenażu odwadniającego, budowa systemu nawadniania boiska oraz wykonanie nowej płyty boiska o nawierzchni trawiastej. W zakres robót wejdzie również przebudowa części bieżni i dostosowanie wysokościowe przyległego terenu do projektowanego boiska.
2
10:16, 30.03.2021
Stoper Legii kompletnie wyłączył z gry Mario Götzego, wygrywając z nim wszystkie sześć pojedynków i tylko raz faulując. Po godzinie Niemiec ze spuszczoną głową zszedł z boiska. Agresywna gra pressingiem, ambicja i świetne przewidywanie gry sprawiły, że Niemcy tak naprawdę nie zagrozili poważnie polskiej bramce, a o Pazdanie… zaczęto śpiewać piosenki. „Kogo chcesz dziewczyno ja wiem! Pazdana!” śpiewane na melodię zespołu Tarzan Boy na stałe weszło do kanonu polskiej piosenki kibicowskiej, a łysy obrońca został pokochany przez fanów biało-czerwonych.
4
10:00, 29.03.2021
Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, a nawet tenis stołowy i rugby! Dzięki decyzji marszałka i zarządu ponad 1,5 mln zł z budżetu województwa trafi do 52 klubów z naszego regionu.
7
16:27, 27.03.2021
Warmia pokonała ostatecznie zespół z Kolna 2:0 po golu zdobytym przez Dawida Kondratowicza i samobójczym trafieniu Michała Korzepa.
7
11:51, 21.03.2021
Zespół gospodarzy miał też dodatkowy problem. Na jego ławce rezerwowych nie mógł zasiadać trener Ireneusz Piwko. Szkoleniowiec tydzień wcześniej podczas wyjazdowego meczu z MOSP Białystok otrzymał czerwoną kartkę. Nie mógł się wtedy pogodzić z decyzja sędziego, który podyktował karnego przeciwko zespołowi Orła. Tym razem nie mógł więc instruować swoich piłkarzy zza linii boiska, tylko zza siatki. Kara dla trenera za nieregulaminową reakcję to pauzowanie podczas dwóch spotkań.
22:36, 18.03.2021
Zgodnie z rozporządzeniem oraz decyzją Polskiego i Podlaskiego Związku Tenisa Stołowego zawodnicy posiadający aktualne licencje zawodnicze mogą uczestniczyć w szkoleniu i w turniejach podczas, których przestrzegane są obostrzenia związane z pandemią Covid-19.
14:24, 17.03.2021
W Monitorze Polskim opublikowano postanowienie prezydenta z dnia 20 stycznia 2021 r. o odznaczeniu Roberta Lewandowskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski "za wybitne osiągnięcia sportowe, za promowanie Polski na arenie międzynarodowej".
5
22:08, 14.03.2021
Zasłużone zwycięstwo odnieśli trampkarze Orła Kolno. Drużyna z Kolna była dziś zdecydowanie lepsza. Pokazała dużą dojrzałość i nieustępliwość.
7
20:11, 14.03.2021
Na drugą połowę piłkarze Orła wyszli bardziej pobudzeni i zmotywowani. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo już w 48 minucie Karol Domurat strzelił na 1:1.
12:33, 14.03.2021
"W akcji zamieniamy przejechane rowerowe kilometry na rowery dla dzieci z domów dziecka i organizacji społecznych. Tradycyjnie, 1 mln przejechanych kilometrów to jeden rower. Trasy można już wpisywać na stronie www.rowerpomaga.pl lub dołączyć do klubu Rower Pomaga na strava.com" – powiedział Owczarz.