Dbanie o środowisko naturalne powinno być naszym wspólnym celem, z myślą nie tylko o nas samych, ale również o przyszłych pokoleniach, naszych dzieciach i wnukach. Należy pamiętać, że wysypiska smieci w lesie niosą też poważne zagrożenia dla środowiska. Przypominamy, że zaśmiecanie lasu to wykroczenie, za które grozi kara ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 500 złotych.
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
I to jest problem nierozwiązywalny...zdjąć kilka blach i zagrabić...a znak przystanku zostawić...godzina pracy i po wszystkim...
Ad
20:07, 2026-06-27
Kolno: Planowany nabór wniosków AZBEST 2026
A na blachodachówkę to tez można składać?
Jadżka
15:35, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
No to prawidłowe skojarzenia ma ta czytelniczka skoro ten przystanek przypomina jej komunę, bo w Kolnie jest komuna ciągle.
o to to
15:30, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Pif paf pif paf ale w wyborach to wszyscy razem burmistrz, wójt i starosta . Głosujecie na nas bo co tamci mogą będzie katastrofa wszystko upadnie.I tak będzie zawsze to wyglądało.Nie bójmy się zmian.
Henryk
14:16, 2026-06-27