Opiekun seniora- Berlin

Oferta skierowana dla osób ze znajomością języka podstawową, komunikatywną, biegłą.

jeżeli nie znasz języka oferuję doszkolenie- właśnie rusza kurs online- nie czekaj i zapisz się już dziś !!!

Zadzwoń 517172859

Zapewniam:

ubezpieczenie prywatne
transport
wyżywienie
zakwaterowanie
wszystkie informacje o podopiecznym i wyjeździe dostępne przed wyjazdem do Państwa akceptacji
jasna umowa zlecenie i przejrzyste warunki zatrudnienia
odprowadzanie składki od średniej krajowej
dobrowolna składka chorobowa
ciągłość zatrudnienia
bardzo dużo zleceń na terenie Niemiec ( wyjazdy w Poniedziałki i Czwartki )
Posiadam również dużo dodatków np. za święta, wakacje, za trudniejszy kontrakt, za certyfikat covid 50 euro, polecenie innego opiekuna 150 euro, 200 euro za referencje...

Więcej info. pod tel. 517172859

tel. 517172859
email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-01-19 11:22:06#18455

Pracownik warsztatowy

Praca przy produkcji maszyn rolniczych
Zakres obowiązków:
-typowe prace ślusarskie: cięcie, szlifowanie, wiercenie, toczenie, frezowanie, spawanie
-malowanie i śrutowanie
-montaż maszyn
-wszelkie inne prace w zależności od bieżącej potrzeby
Konieczne doświadczenie w jakichkolwiek pracach warsztatowych
Wymagane prawo jazdy kat. B i chęć do pracy
Stawka uzależniona od umiejętności

tel. 504584339

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-01-13 09:56:35#18067

Menedżer w PZU

Promuj to ogłoszenie2022-01-19 10:58:27#18454

TECHNOLOG

Promuj to ogłoszenie2022-01-17 11:59:04#18440

KIEROWCA

Promuj to ogłoszenie2022-01-17 11:58:54#18438

kasjer-sprzedawca

Promuj to ogłoszenie2022-01-11 14:42:54#18410

Promuj to ogłoszenie2022-01-11 09:47:19#18408