Wójt Gminy Mały Płock Jan Robert Konopka oraz Skarbnik Gminy Małgorzata Kućko podpisali umowę z członkiem zarządu Województwa Podlaskiego Bogdanem Dyjukiem na realizację inwestycji w Starym Rakowie.
Dzięki wsparciu z programu „Kreatywna wieś” Gmina Mały Płock otrzymała dotację w wysokości 22 427 zł na modernizację lokalnej świetlicy.
Zakres planowanych prac obejmuje wykonanie schodów i podjazdu przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a także budowę dojazdu do budynku – chodnika z kostki brukowej - informują władze.
Celem inwestycji jest poprawa dostępności i funkcjonalności świetlicy, która pełni ważną rolę integracyjną w życiu lokalnej społeczności.
::news{"type":"see-also","item":"45350"}
lol13:54, 28.06.2025
O kurla toć to szok!
mieszkaniec13:57, 28.06.2025
A czy takie drobne inwestycje (naprawa rozwalonych schodów podjazd )nie powinny być wykonane z pieniędzy sołeckich ?!ta świetlica świeci pustkami stare krzesła parę stolow ,może można by było o tym pomyśleć to jak narazie to średniowiecze
oooo11:13, 24.07.2025
Jaś Fasola
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
Widocznie uważa że skoro wszystkich zatrudnia według klucza powiązań to można tak bez końca. Nauczyciel z takim stażem ,a poprostu pospolity krętacz i kłamca.
Ktoś kłamie
22:46, 2026-06-28
32-latka, jak i 47-latek stracili prawa jazdy
AAAAAAAAA za kakkkaski ile?
aaaaaaaaaaaa
22:42, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Zobaczcie co będzie się działo jak ten że Szmaragdowej dostanie się do władzy.Uczeń przerośnie mistrza.
Stawiski
21:43, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
Ale najważniejsze jest że ta trójca rządzi od tylu lat burmistrz, wójt,starosta.To jeden klan a już ich następcy są namaszczeni i dalej będzie jak jest.To poklepią sołtysa to poklepią biznesmena to poklepią koła gospodyń.......... głosujecie na tych naszych bo inni nie poradzą nic nie będzie i dalej będzie jak jest . A te przystanki to odzwierciedlenie ich rządów.
Zaskrodzie
21:40, 2026-06-28