Fot. KMP Łomża
Policjanci ruchu drogowego na ulicy Zjazd w Łomży zauważyli młodego motocyklistę, który dwukrotnie zlekceważył zakaz wyprzedzania.
Zignorował też podwójną linię ciągłą wyprzedzając najpierw samochód dostawczy, a następnie osobowy. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli.
- Okazało się, że kierujący nim chłopak ma 16 - lat i wraca do domu na terenie gminy Mały Płock. Nastolatek nie posiada uprawnień do kierowania tego typu pojazdem - informuje oficer prasowy łomżyńskiej Policji.
Był przekonany, że kategoria prawa jazdy jaką posiada czyli AM w zupełności wystarczy.
- Gdy na miejscu interwencji zjawili się rodzice chłopaka, okazało się, że to matka jest właścicielem motocykla. 59-latka nie była świadoma konsekwencji wiążących się z jazdą takim pojazdem - podsumowuje oficer prasowy.
Kobieta za udostępnienie pojazdu osobie bez wymaganych uprawnień przyjęła od policjantów mandat w wysokości 1000 złotych, natomiast nastolatek za popełnione wykroczenia drogowe odpowie przed sądem dla nieletnich.
Policja przypomina, że to rodzice odpowiadają za bezpieczeństwo swoich nieletnich dzieci!
Imieniny Jana z Kolna (plakat)
festyn godny Kolna🤣🤣🤣🤣
hihihi
09:50, 2026-06-26
Stanowisko Sejmiku w sprawie relacji z UE
ten podstępny program safe to wysoko oprocentowana POŻYCZKA, kolejne pokolenia będą to spłacać i my też, nikt za darmo nic nie daje.
naga prawda
09:48, 2026-06-26
Wojciech Sienicki pokieruje spółką PKS Nova
fajnie wyglądają w tych swoich garniturkach jak takie nadęte bufony🤣🤣🤣
bufonista
09:45, 2026-06-26
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Obradują uchwalają siedzą za to biorą pieniądze ale dla siebie my mamy podwyzki żeby oni mieli kase
Naszka
07:20, 2026-06-26