Przystanek jest wciąż czynny - ale niestety w opłakanym stanie - twierdzi Czytelniczka (fot. nadesłane)
Na Kolniaku 24 opublikowano zdjęcie przystanku widmo z ulicy Mickiewicza. Ja natomiast chcę Panu pokazać inną perełkę (w cudzysłowie) tego typu przy głównej drodze w kierunku Szczuczyna, tj. 100 metrów po lewej stronie przed skrętem do Glinek - pisze do redakcji Czytelniczka.
To jest szok i niedowierzanie w XXI wieku. Bardzo będę wdzięczna, żeby Pan to pokazał i opisał.
Przystanek ten to relikt z lat 80-tych, z którego korzystali mieszkańcy Glinek, Truszk Kuczy i Truszk Pator.
W chwili obecnej na filarze tego monstrum znajduje się rozkład jazdy Fastera, a więc w dalszym ciągu korzystają z niego ludzie, ale zapewne w mniejszym stopniu.
Na dodatek sołtys z Glinek jest radnym gminnym. Jak był remont drogi Kolno - Pisz, to tamtędy też dużo osób jeździło na Mazury.
Jednym słowem piękna wizytówka zarówno Gminy jak i Powiatu.
Nasze wszelkie szczeble władzy chwalą się tylko sukcesami, to bardzo proszę pokazać im tę perełkę. Wstyd.
Red: Postaramy się dowiedzieć, kto administruje (jeżeli w ogóle) ruiną ze zdjęcia. Nie chce nam się jednak wierzyć, że ktoś się do tego przyzna.
::news{"type":"see-also","item":"54587"}
.17:38, 28.06.2026
Droga powiatowa więc raczej powiat jest zarządcą przystanku.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Rozumiem, że prace konserwacyjne są potrzebne, a nawet wymagane, ale wszystko w granicach rozsądku. Co to w ogóle ma być, żeby co rok powtarzała się taka sytuacja, że nie ma ciepłej wody przez tak długi czas. Zwłaszcza przy obecnych warunkach pogodowych, prysznic jest niezbędny, a w lodowatej wodzie średnia to przyjemność. Przy większej liczbie domowników grzanie wody w garnkach jest uciążliwe i kosztowne. Jakaś paranoja... W dużym mieście już dawno by was zjedli, a to jest Kolno, w Kolnie wszystko wolno.
Anonimka
17:41, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
Droga powiatowa więc raczej powiat jest zarządcą przystanku.
.
17:38, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Osoba która udaje burmistrza nie widzi w tym problemu.
hehe
17:26, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A mi się podobało. Wszyscy powinni byc zadowoleni. Była muzyka dla starszych a później dla młodzieżu Dj i After Party dali ognia!
Xyz
15:27, 2026-06-28