Listy do redakcji

Zamknij

Dodaj komentarz

Kolejny przystanek widmo? A może straszydło

Internautka Internautka 15:09, 28.06.2026 Aktualizacja: 15:43, 28.06.2026
1 Kolejny przystanek widmo? A może straszydło (fotorelacja) Przystanek jest wciąż czynny - ale niestety w opłakanym stanie - twierdzi Czytelniczka (fot. nadesłane)

Na Kolniaku 24 opublikowano zdjęcie przystanku widmo z ulicy Mickiewicza. Ja natomiast chcę Panu pokazać inną perełkę (w cudzysłowie) tego typu przy głównej drodze w kierunku Szczuczyna, tj. 100 metrów po lewej stronie przed skrętem do Glinek - pisze do redakcji Czytelniczka.

To jest szok i niedowierzanie w XXI wieku. Bardzo będę wdzięczna, żeby Pan to pokazał i opisał.

Przystanek ten to relikt z lat 80-tych, z którego korzystali mieszkańcy Glinek, Truszk Kuczy i Truszk Pator.

W chwili obecnej na filarze tego monstrum znajduje się rozkład jazdy Fastera, a więc w dalszym ciągu korzystają z niego ludzie, ale zapewne w mniejszym stopniu.

Na dodatek sołtys z Glinek jest radnym gminnym. Jak był remont drogi Kolno - Pisz, to tamtędy też dużo osób jeździło na Mazury.

Jednym słowem piękna wizytówka zarówno Gminy jak i Powiatu.

Nasze wszelkie szczeble władzy chwalą się tylko sukcesami, to bardzo proszę pokazać im tę perełkę. Wstyd. 

Red: Postaramy się dowiedzieć, kto administruje (jeżeli w ogóle) ruiną ze zdjęcia. Nie chce nam się jednak wierzyć, że ktoś się do tego przyzna.

::news{"type":"see-also","item":"54587"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

..

0 0

Droga powiatowa więc raczej powiat jest zarządcą przystanku.

17:38, 28.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%