Dzisiaj (10.05) przejechałem się po nowej obwodnicy, otwartej 11 dni temu i niestety znalazłem takie kwiatki - napisał do redakcji Kolniaka24 mieszkaniec Kolna.
- I to nie tak, że specjalnie je szukałem. Widać je z daleka. I to tylko na odcinku pomiędzy mleczarnią a szosą łomżyńską. Dalej już nie jechałem - pisze Czytelnik.
Od red: Na zdjęciach wykonanych przez Czytelnika znajdują się tymczasowe zabezpieczenia wykonane z suchego betonu. Mają one na celu zabezpieczenie drogi przed podmywaniem. Cały czas chodzi o ukorzenienie się trawy na wysokich poboczach. W tym przypadku nie ma więc powodu do niepokoju. Już w dniu otwarcia część z nich była w takim stanie. Są to świadome zabiegi wykonawcy.
Ja15:48, 11.05.2026
To po co było robić i później to po niszczyć.Gruzu nasypać i po sprawie.Rodowici mieszkańcy wiedzą że tam były torfowiska . Wystarczyło aby poszło to wyżej i nie byłoby sprawy.
Mariusz 17:11, 11.05.2026
Nie wiem jak takie ,,coś,, może zabezpieczyć przed podmywaniem ??? Na swojej posesji na pewno czegoś takiego nikt by nie zrobił, tego jestem pewien.No ale nie jestem inżynierem....
mac10:08, 12.05.2026
Usterka to będzie jak ktoś na rowerze się zrypie ze ścieżki w tę głęboką przepaść. Nie wiem czy są na to jakieś standardy, ale wygląda to totalnie niebezpiecznie
DWDWDW12:57, 13.05.2026
Za doope firmę budującą ten kwiatek i niech poprawiają. Ale to droga wojewódzka więc my mieszkańcy tego regionu + władza lokalna możemy jedynie informować lub składać "skargi". I najważniejsze, nie łudźcie się, że ta droga będzie miała standardy takie jak przy ekspresówce czy drodze krajowej bo to tylko DW. Jest i tak super ale tego rodzaju kwiatki trzeba od razu zgłaszać.
dziady14:22, 14.05.2026
Czemukolwiek to miało służyć zostało wykonane bezmyślnie i po taniości. Typowy polski pomysł.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
ŚLICZNIE brawa dla Burmistrza i wielki szacun.
Obywatel
12:27, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Żeby brać kasę trzeba ciemnocie coś wciskać zarazbwybory i oto chodzi dobry człowiek moeia t rza na niego glosowac
555
11:42, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
brawo radny Stanisław W.
kik
11:32, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Nadwyżkę przeznaczyć na oddłużenie szpitala bo jeśli tego się nie zrobi to dług za ubiegły rok + dług za 2026 to będzie ponad 10 mln zł a to będzie koniec dla tego szpitala
71830
11:02, 2026-06-25