Listy do redakcji

Zamknij

Dodaj komentarz

Usterki na obwodnicy Kolna? Wyjaśniamy

Internauta Internauta 08:53, 11.05.2026 Aktualizacja: 09:08, 11.05.2026
5 Usterki na obwodnicy Kolna? Wyjaśniamy (fotorelacja) Fot. Czytelnik

Dzisiaj (10.05) przejechałem się po nowej obwodnicy, otwartej 11 dni temu i niestety znalazłem takie kwiatki - napisał do redakcji Kolniaka24 mieszkaniec Kolna.

- I to nie tak, że specjalnie je szukałem. Widać je z daleka. I to tylko na odcinku pomiędzy mleczarnią a szosą łomżyńską. Dalej już nie jechałem - pisze Czytelnik. 

Od red:  Na zdjęciach wykonanych przez Czytelnika znajdują się tymczasowe zabezpieczenia wykonane z suchego betonu. Mają one na celu zabezpieczenie drogi przed podmywaniem. Cały czas chodzi o ukorzenienie się trawy na wysokich poboczach. W tym przypadku nie ma więc powodu do niepokoju. Już w dniu otwarcia część z nich była w takim stanie. Są to świadome zabiegi wykonawcy. 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (5)

JaJa

7 5

To po co było robić i później to po niszczyć.Gruzu nasypać i po sprawie.Rodowici mieszkańcy wiedzą że tam były torfowiska . Wystarczyło aby poszło to wyżej i nie byłoby sprawy.

15:48, 11.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mariusz Mariusz

7 6

Nie wiem jak takie ,,coś,, może zabezpieczyć przed podmywaniem ??? Na swojej posesji na pewno czegoś takiego nikt by nie zrobił, tego jestem pewien.No ale nie jestem inżynierem....

17:11, 11.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

macmac

7 0

Usterka to będzie jak ktoś na rowerze się zrypie ze ścieżki w tę głęboką przepaść. Nie wiem czy są na to jakieś standardy, ale wygląda to totalnie niebezpiecznie

10:08, 12.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DWDWDWDWDWDW

4 0

Za doope firmę budującą ten kwiatek i niech poprawiają. Ale to droga wojewódzka więc my mieszkańcy tego regionu + władza lokalna możemy jedynie informować lub składać "skargi". I najważniejsze, nie łudźcie się, że ta droga będzie miała standardy takie jak przy ekspresówce czy drodze krajowej bo to tylko DW. Jest i tak super ale tego rodzaju kwiatki trzeba od razu zgłaszać.

12:57, 13.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dziadydziady

1 0

Czemukolwiek to miało służyć zostało wykonane bezmyślnie i po taniości. Typowy polski pomysł.

14:22, 14.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%