Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Kolno: Planowany nabór wniosków AZBEST 2026

Zebrał Kolniak24/źródło: UM Kolno 10:39, 27.06.2026 Aktualizacja: 10:40, 27.06.2026
Skomentuj Miasto Kolno: Planowany nabór wniosków AZBEST 2026 Fot. archiwum UM Kolno

W związku z planowanym pozyskaniem środków z WFOŚiGW na dofinansowanie inwestycji związanej z demontażem, transportem i unieszkodliwieniem elementów zawierających azbest z terenu miasta Kolno, Burmistrz Miasta Kolno zaprasza mieszkańców do składania wniosków o odbiór, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest - czytamy w komunikacie władz Kolna.

Wnioski można składać do dnia 08.07.2026 r. w siedzibie Urzędu Miasta Kolno w pokoju nr 11.

(Zebrał Kolniak24/źródło: UM Kolno)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Starosta: Macie asa w rękawie – zawód

Kiedyś to z tej szkoły wychodzili fachowcy .A mój syn jak się uczył w tej szkole mechanika samochodowego to musiał sobie załatwić praktyki w zakładzie samochodowym i najczęściej to malowali płoty i sprzątali warsztat.Po ukończeniu szkoły wyjechał do Niemiec i nie pracuję w zawodzie mechanika tylko budowlańca.

Halina

12:10, 2026-06-27

Mieszkanka Kolna o przystanku widmo

Jest pytanie jest odpowiedź .A na przystanku syf .Ale co tam najważniejsze że w całym mieście PZD posadził hortensje co zarośnięte w pień i usychają.U nas plac defilad piękny a co tam peryferie.

Ja

12:04, 2026-06-27

Mieszkanka Kolna o przystanku widmo

Autobusy widmo tez są. Milaly być nowe połączenia Turośł -Kolno. Pisaliście w grudniu w kolniaku że wójt z Turośli pozyskał dofinansowanie na ten rok do nowych połączeń na tej trasie.... teraz cisza. Mamy jiz polowe roku a tu zadnych zmian. Teraz wakacje i zero autobusów w soboty i niedziele też nie ma. Czy Kolniak może to zbadać? Czy może przycisnąć wójta bo nic nie robi?

Danuta

12:02, 2026-06-27

Starosta: Macie asa w rękawie – zawód

Kiedy będzie wysoki poziom nauczania- wtedy kiedy będą uczyć fachowcy, a nie ludzie z przypadku, bez wiedzy lub co gorsze umiejętności jej przekazania. Mierni i bierni. Tylko dlatego że ich zatrudinli bo innych nie było a mąẓ̌ kupił dużego suva żeby koleżanki zazdrościły.. Za 5000 zł netto żadnego fachowca za kilka lat do tego zawodu nie będzie.

Y6

11:18, 2026-06-27

0%