W związku z planowanym pozyskaniem środków z WFOŚiGW na dofinansowanie inwestycji związanej z demontażem, transportem i unieszkodliwieniem elementów zawierających azbest z terenu miasta Kolno, Burmistrz Miasta Kolno zaprasza mieszkańców do składania wniosków o odbiór, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest - czytamy w komunikacie władz Kolna.
Wnioski można składać do dnia 08.07.2026 r. w siedzibie Urzędu Miasta Kolno w pokoju nr 11.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Kiedyś to z tej szkoły wychodzili fachowcy .A mój syn jak się uczył w tej szkole mechanika samochodowego to musiał sobie załatwić praktyki w zakładzie samochodowym i najczęściej to malowali płoty i sprzątali warsztat.Po ukończeniu szkoły wyjechał do Niemiec i nie pracuję w zawodzie mechanika tylko budowlańca.
Halina
12:10, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Jest pytanie jest odpowiedź .A na przystanku syf .Ale co tam najważniejsze że w całym mieście PZD posadził hortensje co zarośnięte w pień i usychają.U nas plac defilad piękny a co tam peryferie.
Ja
12:04, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Autobusy widmo tez są. Milaly być nowe połączenia Turośł -Kolno. Pisaliście w grudniu w kolniaku że wójt z Turośli pozyskał dofinansowanie na ten rok do nowych połączeń na tej trasie.... teraz cisza. Mamy jiz polowe roku a tu zadnych zmian. Teraz wakacje i zero autobusów w soboty i niedziele też nie ma. Czy Kolniak może to zbadać? Czy może przycisnąć wójta bo nic nie robi?
Danuta
12:02, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Kiedy będzie wysoki poziom nauczania- wtedy kiedy będą uczyć fachowcy, a nie ludzie z przypadku, bez wiedzy lub co gorsze umiejętności jej przekazania. Mierni i bierni. Tylko dlatego że ich zatrudinli bo innych nie było a mąẓ̌ kupił dużego suva żeby koleżanki zazdrościły.. Za 5000 zł netto żadnego fachowca za kilka lat do tego zawodu nie będzie.
Y6
11:18, 2026-06-27