Szpital Ogólny w Kolnie przygotowuje się do zakupu nowego sprzętu. Rentgen będzie w stu procentach sfinansowany przez ministerstwo zdrowia. Obecny rentgen płucno-kostny funkcjonuje już 13 lat.
Nowy sprzęt zostanie zakupiony już niebawem. Koszt takiego zakupu to 1,2 mln.
– To będzie rentgen na wysokim poziomie, jeden z lepszych w województwie – podkreśla dyrektor szpitala w Kolnie Krystyna Dobrołowicz. – Będzie możliwość wykonywania zdjęć o dużej rozdzielczości i jednocześnie będzie można wykonywać zdjęcia dla pacjentów ortopedycznych z kręgosłupem.
Rentgen zostanie uruchomiony prawdopodobnie 15 grudnia.
Tu18:24, 21.11.2020
Co z tego że nowy sprzęt a i tak trzeba czekać na badanie nawet jeśli lekarz napisze pilne
Kolniak 12:53, 22.11.2020
Planujecie zakupy urządzeń medycznych, ale nowoczesność w placówce należałoby zacząć od kuchni - dosłownie. Dajcie chorym ludziom do zjedzenia przynajmniej ciepłe posiłki, bo to co w tej chwili otrzymują woła o pomstę do nieba.
Do redaktora07:51, 24.11.2020
Na razie, to nie z nowym rentgenem, a z obietnicą na nowy rentgen. "prawie, robi dużą różnicę"
Rtg11:12, 24.11.2020
Podpisana jest już umowa.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
No to prawidłowe skojarzenia ma ta czytelniczka skoro ten przystanek przypomina jej komunę, bo w Kolnie jest komuna ciągle.
o to to
15:30, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Pif paf pif paf ale w wyborach to wszyscy razem burmistrz, wójt i starosta . Głosujecie na nas bo co tamci mogą będzie katastrofa wszystko upadnie.I tak będzie zawsze to wyglądało.Nie bójmy się zmian.
Henryk
14:16, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Przerażająca biurokracja.
kurp
13:20, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Znam może 4-5 nauczycieli z gimby kolneńskiej, którzy potrafili i nauczyć i zaciekawić. Czuć od nich było pasję, że to lubią i że im się chce. Potem w liceum to była sztuka ściągania i udawania, że się uczy. Matura dla cieminaków i żeby jej nie zdać trzeba się mocno postarać. Pozdro dla absolwentów gimbazy kolneńskiej
Fimbud
12:36, 2026-06-27