Chodzi o dwie inwestycje. Pierwsza to przebudowa drogi gminnej w miejscowości Cieciory. Natomiast druga to przebudowa drogi gminnej relacji Leman-Łączki.
W ramach pierwszego zadania wykonano nawierzchnie bitumiczną o długości 370 m, szerokości 3,5 m wraz z obustronnymi poboczami szerokości 0,75m.
- Wartość wykonanych robót wyniosła 364 417,94 zł brutto. Zadanie w kwocie 111 201,07 zł zostało dofinansowane w ramach rezerwy subwencji tworzonej na mocy ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego - informuje samorząd w Turośli.
Wykonawcą była firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „Ostrada” z Ostrołęki.
Jeżeli chodzi o przebudowę drogi Leman-Łączki - w ramach robót wykonano nawierzchnie bitumiczną o długości 880 m, szerokości 3,5 m wraz z obustronnymi poboczami szerokości 0,5m - 1,5m.
- Wartość wykonanych robót wyniosła 730 597,86 zł brutto. Zadanie w kwocie 365 298,93 zł zostało dofinansowane w ramach rezerwy subwencji tworzonej na mocy ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego - informują władze samorządowe.
Wykonawcą była firma ARTPOL Sp. z o.o. z miejscowości Wola Wodyńska.
Jan05:21, 16.12.2025
Teraz tylko pilnować, aby droga była w miarę czysta, bo jak widzę niektórzy myślą, że jak publiczne to można obornikiem nawozić
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Znam może 4-5 nauczycieli z gimby kolneńskiej, którzy potrafili i nauczyć i zaciekawić. Czuć od nich było pasję, że to lubią i że im się chce. Potem w liceum to była sztuka ściągania i udawania, że się uczy. Matura dla cieminaków i żeby jej nie zdać trzeba się mocno postarać. Pozdro dla absolwentów gimbazy kolneńskiej
Fimbud
12:36, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Kiedyś to z tej szkoły wychodzili fachowcy .A mój syn jak się uczył w tej szkole mechanika samochodowego to musiał sobie załatwić praktyki w zakładzie samochodowym i najczęściej to malowali płoty i sprzątali warsztat.Po ukończeniu szkoły wyjechał do Niemiec i nie pracuję w zawodzie mechanika tylko budowlańca.
Halina
12:10, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Jest pytanie jest odpowiedź .A na przystanku syf .Ale co tam najważniejsze że w całym mieście PZD posadził hortensje co zarośnięte w pień i usychają.U nas plac defilad piękny a co tam peryferie.
Ja
12:04, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Autobusy widmo tez są. Milaly być nowe połączenia Turośł -Kolno. Pisaliście w grudniu w kolniaku że wójt z Turośli pozyskał dofinansowanie na ten rok do nowych połączeń na tej trasie.... teraz cisza. Mamy jiz polowe roku a tu zadnych zmian. Teraz wakacje i zero autobusów w soboty i niedziele też nie ma. Czy Kolniak może to zbadać? Czy może przycisnąć wójta bo nic nie robi?
Danuta
12:02, 2026-06-27