139.450 zł to łączna kwota jaką uzyskały Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Kolno. W minionym tygodniu 15 KGW z gminy zawarły umowy na dofinansowanie.
W Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku, w obecności Marszałka Województwa - Artura Kosickiego nastąpiło oficjalne zawarcie umów o dofinansowanie realizacji zadań publicznych w sferze działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.
- To potężna pomoc finansowa dla naszej lokalnej społeczności, pozwalająca na realizację zamierzeń statutowych naszych KGW - podsumowały władze gminy.
Czytaj więcej: prawie-12-mln-zl-dla-podlaskich-kol-gospodyn-wiejskich
noas15:58, 14.04.2024
Nie ma ważniejszych potrzeb w ty kraju? To jest nielogiczne marnowanie pieniędzy podatników, a tymi rolnicy w zdecydowanej większości nie są (nie płacą PIT i składek do ZUS). Lepiej te pieniądze przekazać na służbę zdrowia, drogi, szkolnictwo. Niech se brykają, tańczą, śpiewaję i gotują za gminne pieniądze
Pozostałe komentarze
Zabiele 14:39, 14.04.2024
A gdzie wasz guru nie zaszczycił obecnością a to wstyd że do zdjęcia nie stanął zresztą swoje osiągnął do następnych wyborów jeszcze 5 lat .
tucznik21:56, 14.04.2024
Zeru tam nie dawali, to po co miałem być?
Zabiele 18:27, 14.04.2024
Gruby to załatwia sobie następną posadkę tu sikawki tam czek z naszych podatków i ojciec sukcesu a jak był prezesem KRUS to obniżył zasiłek pogrzebowy bo mu kazali i tyle pieniędzy rolników wywalił w błoto zakupując szkołę w Supraślu niech zrobi Wam wycieczkę i pochwali się swoimi osiągnięciami.
Brednie 07:17, 15.04.2024
No i widać ludziom pasuje. I przestań człowieka wyzywać od grubasów. Bo to jest chamskie. W Kolnie ludzie lubią być dymani. Widać to po wyborach. I przestań wypisywać to a zresztą może to on sam pisze. Nikt nie zrozumie mentalności tego miejsca.
Prądowy09:52, 15.04.2024
A to nie gruby i dudek tam zasiadali ?
https://energia.rp.pl/elektroenergetyka/art40155041-enea-po-orlenie-kolejny-kontrakt-widmo-tym-razem-na-biomase
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Obradują uchwalają siedzą za to biorą pieniądze ale dla siebie my mamy podwyzki żeby oni mieli kase
Naszka
07:20, 2026-06-26
Od początku czerwca utonęło 30 osób
Ja z innej beczki. Słowo do policjantów. Czy policjanci nie słyszą gdy po południu lub o 23:00 na miasto wyrusza dwóch motocyklistów. Motory wyją na całe osiedle. Nie widać już ich ale słychać jeszcze długo długo najczęściej wyjeżdżają ulicą 11 listopada i w miasto. Weźcie się za tych cwaniaków w końcu!!!
123
23:06, 2026-06-25
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
No tak jak zwykle cicho sza.Wszyscy słyszeli na jednej radzie blok socjalny na drugiej komunalny.I kto pomoże tym ludziom?
Nikt
22:39, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Parafraza polish jok
wika
21:00, 2026-06-25