Wiadomości z regionu

Zamknij

Dodaj komentarz

Gmina Kolno: Woda z wodociągu jest ponownie przydatna do spożycia

Zebrał Kolniak24/Źródło: UG Kolno 12:45, 23.06.2026 Aktualizacja: 12:51, 23.06.2026
Skomentuj Woda z wodociągu jest ponownie przydatna do spożycia Komunikat Sanepidu w Kolnie

Wójt Gminy Kolno Józef Bogdan Wiśniewski informuje, że zgodnie z wynikami badań laboratoryjnych woda z wodociągu Kumelsk jest ponownie przydatna do spożycia.

Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kolnie ograniczenia dotyczące korzystania z wody zostały zniesione.

- Dziękujemy wszystkim Mieszkańcom za wyrozumiałość, cierpliwość oraz stosowanie się do wydawanych komunikatów - czytamy w oświadczeniu włodarza gminy.

Szczególne podziękowania skierowano do jednostek OSP oraz wszystkich służb i instytucji zaangażowanych w działania związane z zapewnieniem mieszkańcom dostępu do bezpiecznej wody.

Przypomnijmy, że 23 czerwca zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kolnie, po przeprowadzonych badaniach laboratoryjnych próbki wody stwierdzono brak przydatności wody do spożycia z uwagi na przekroczenie parametrów mikrobiologicznych tj. Clostridium perfringens.

::news{"type":"see-also","item":"54995"}

(Zebrał Kolniak24/Źródło: UG Kolno)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%