Sala będzie pełnowymiarowa 40 na 20 metrów powierzchni boiska. Zewnętrzne wymiary to 43 na 45 metrów. Jesteśmy jedną z największych szkół w powiecie kolneńskim i mamy najmniejszą salę gimnastyczną. Obecna hala budowana była w 1957 roku. Korzystanie z niej jest bardzo utrudnione. Nowa hala wyręczy nas od wielu problemów, m.in młodzież nie będzie musiała chodzić między szkołami podczas prowadzenia zajęć wychowania fizycznego - podkreśla Eugeniusz Gromadzki
Budowa Hali Sportowej przy Zespole Szkół Technicznych w Kolnie to jedna z najważniejszych inwestycji, które są obecnie realizowane. Prace są już bardzo zaawansowane.
Część starego budynku jest już rozebrana, teraz trwa budowa nowego obiektu.
Nowa Hala Sportowa będzie jednokondygnacyjna i ma mieć 9 metrów wysokości. W dolnej części budynku będą szatnie, natryski, magazyny sprzętu sportowego i pokoje dla kadry nauczycielskiej. W górnej części będzie miejsce dla widowni.
Nowa Hala będzie połączona z istniejącym budynkiem szkoły.
Będzie kosztowała ponad 11 mln zł, a 90 procent tej kwoty to dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład.
Powiat kolneński otrzymał na inwestycję ponad 10 milionów zł. Budowę hali zaplanowano na dwa lata, ale łomżyński wykonawca nie wyklucza krótszego okresu.
Czytaj więcej: podpisano-umowe-na-budowe-hali-sportowej-przy-zst-w-kolnie
?10:45, 10.05.2024
Czy jest nadzorca prac budowlanych ze strony Starostwa,tak na poważnie.
12322:38, 10.05.2024
A co to Cię odchodzi?
xD16:57, 10.05.2024
Chłop co na waleta stoi na 8 zdjęciu
Konkurs majowy 18:15, 10.05.2024
Kto stoi na balkonie na drugim piętrze na zdjęciu nr 8. ?
Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi, proszę zgłosić się do kierownika budowy
KOszmarrrr20:21, 10.05.2024
kiedy przestaną w blokach grzać? w tamtym tygodniu duchota, a grzali w blokach. nietety nie da sie zakręcić grzejników poniewaz są rucry działowe
A20:24, 10.05.2024
Masz ćwoku płacić,to twój obowiązek
Czlonek22:40, 10.05.2024
Już nie grzeją od 1 mają. Może rozgrzewasz się od środka to Ci gorąco 🤣
Blok 04:39, 11.05.2024
Jak nie grzeją jak są rury gorące ?
To 20:27, 10.05.2024
Jest wisienka te zdjęcie,kiedyś nagrali obesraną starą babę i puścili w pisowskic h wiadomościach
Powiat21:42, 10.05.2024
A co trzeba zrobić żeby w szpitalu na rejestracji pracować? jakie mieć wykształcenie? to pytanie do starosty
Lkb10:08, 11.05.2024
Trzeba znać odpowiednio osobę z wykształceniem.
Jaś 07:44, 11.05.2024
Po co wydawać miliony jak hala sportowa stoi pusta ? Czyżby ktoś chciał dorobić na emeryturę przy budowie tej hali ?
Uczeń 08:33, 11.05.2024
Lepiej te pieniądze było przeznaczyć na ścieżki rowerowe niż na halę która będzie niewykorzystana ta szkoła to powinna uczyć zawodu a stara sala gimnastyczna była wystarczająca.
Tadeusz K.11:04, 11.05.2024
Gruby przeżyć nie może że idzie do kąta. Żal, zgrzytanie zębami, płacz, krzyk. Biedactwo Nasze Kolneńskie.
Przytulić go 11:05, 11.05.2024
Nasz Biedny Radny Wojewódzki
Jan14:58, 11.05.2024
Przytulą go przytulą ale najpierw niech poczuje jak się czuli ludzie których zwalniał . Niech jedzie do Supraśla i skończy to co zaczął.
Supraśl 17:55, 11.05.2024
https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci/nik-nieefektywne-i-nielegalne-inwestycje-w-fs-krus-2457076
Wilk19:20, 11.05.2024
Macie jeszcze szansę się zrehabilitować po tych nieszczęsnych wyborach samorządowych, Osiołki kolnieńskie, i wybrać do eurokołchozu ludzi z Konfederacji. Może tym razem się posłuchacie.
Kik22:01, 11.05.2024
Takiego Radnego Wojewódzkiego wybraliście to macie co chcieliście! :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
To tak spać z kobieto /źono i nie widzieć kochanka po środku. Taki afera ala mały trzaskoski. Poki daje prace swoim jest ok.
Majk
18:51, 2026-06-25
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Po co oni sobie przyznają te śmieszne absulatoria? Żeby sami siebie utwierdzali w swoim reżimie? Przecież nikt im tego koryta do następnych wyborów nie odbierze. Serio nie mają ważniejszych spraw? Za parę dni Kolno wraca do średniowiecza bo znowu ciepłej wody w 2026roku nie będzie, tak drodzy państwo nie w 1845 tylko w 2026! Przegłosowali sprawozdanie finansowe za 2025, a co mieli innego zrobić, ile wydali tyle wydali ile ściągnęli tyle ściągnęli nad czym tu głosować? I jeszcze ten bezczelny radny który radnym być nie powinien i pobiera diety złożył skargę🤣🤣🤣🤣🤣 Ta rada to przykry żart.
Obskarżyciel
18:15, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
To ten co mu wszystko można?
Zabiele
16:36, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Wybory idą trzeba teraz wciskać ludziom banialuki o nadwyżkach🤣🤣🤣🤣 a dwa miechy temu brali kredyt 5 baniek na 300tysi odsetek na upadający szpital żle zarządzany, w tym parabanku musieli mieć niezły ubaw że takich frajerów udało się w ten kredyt wkopać. Przecież to nie ich, nie oni go będą spłacać. Powiat znów jest bogaty i zarządzany wzorowo! Oddział chirurgiczny obsługuje 1 prawie emerytowany chirurg gdzie wcześniej dwóch w sile wieku nie dawało rady🤣🤣🤣🤣 Normalnie cuda! I na koniec tradycyjnie: starosta do odwołania!
Kredytobiory
14:42, 2026-06-25