W miniony piątek, 16 lipca nad Pisą w Koźle, odbył się koncert z cyklu "Muzyka na fali". Artyści zaprezentowali znane arie operowe oraz utwory instrumentalne, między innymi Mozarta i Bizeta. Nie zabrakło również fragmentu z musicalu „Skrzypek na dachu” Jerryego Bocka.
Ze sceny publiczność zabawiali Małgorzata Trojanowska (sopran) i Grzegorz Piotr Kołodziej (baryton).
Towarzyszył im Sonore String Quintet w składzie: Cezary Gójski – I skrzypce, Agnieszka Sobolewska – II skrzypce, Adrian Stanciu – altówka, Joanna Gójska – wiolonczela, Mateusz Bakun – kontrabas.
Był to kolejny tego typu koncert zorganizowany na placu przy świetlicy CKGK w Koźle.
::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=KQCnFHIGh9E&t=5s"}
Jha08:34, 18.07.2021
Brawo dla śpiewaków i muzyków. Było pięknie!
Użytkownik12:41, 18.07.2021
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkownik13:18, 18.07.2021
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Wszystko pomijając to bardzo dziwię się radnym że nawet jedna osoba nie ujmuję za tymi ludźmi.Nic do tej pory miasto nie zrobiło dla nich jak oddali te bloki w latach bodajże 80 to i tak jest . Właśnie dlaczego nie podciągnęli miejskiego ogrzewania jak robili obwodnicę.
Bożena
08:47, 2026-06-28
Czy propozycja burmistrza jest jedynym rozwiązaniem?
Mam wrażenie że nic tu nie można zrobić Ogrzewanie zrobi ...skończy się dzierżawa ogródki będą w takiej cenie że nikt ich nie kupi .... Wszystko już dawno dobrze zaplanowane .... A ludzie co tam mieszkają ??? ŻYCIE K***A ZYCIE .... przykro ok przykro 😔
Jagoda
08:38, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Blok to można postawić na placu zabaw przy przedszkolu.Po co ten plac jak tam dzieci zero i syf .Plac miasta jest przy Grubym Benku tam też można postawić. .Przy lotnisku jest plac.
Jan
08:37, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Chodzą później całą noc i drą chałapy .A gdzie są rodzice tej młodzieży a co na to policja.No zresztą jaki pan taki kram.Za drzwiami i ścianami nic nie widać i słychać.Aby na zewnątrz było ok.a pieski dobrą robotę robią.
Gołębiarz
08:03, 2026-06-28