Komendant Powiatowy Policji w Kolnie informuje, że trwa nabór kandydatów do służby w Policji na rok 2022. Osoby zainteresowane przystąpieniem do rekrutacji mogą składać dokumenty niezbędne do wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego w Komendzie Powiatowej Policji w Kolnie.
Służbę w Policji może pełnić (artykuł 25 ustęp 1 Ustawy z dnia 6.04.1990 roku o Policji): obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej, tj. odbyli zasadniczą służbę wojskową lub zostali przeniesieni do rezerwy.
Wymagane dokumenty: podanie o przyjęcie do służby w Policji adresowane do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku ze wskazaniem jednostki preferowanej przez kandydata, wypełniony kwestionariusz osobowy / tylko część A i B/, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (kserokopie - oryginały dokumentów do wglądu), kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby, jeżeli kandydat do służby pozostawał w stosunku pracy lub w służbie, książeczkę wojskową, jeżeli kandydat do służby jest objęty ewidencją wojskową, kserokopie innych niż wymienione dokumentów, jeżeli obowiązek ich złożenia wynika z odrębnych przepisów.
OSOBY ZAINTERESOWANE SŁUŻBĄ W POLICJI PROSZONE SĄ O DOSTARCZANIE KOMPLETU DOKUMENTÓW DO KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W KOLNIE NA ADRES: Zespół Prezydialny, Kadr i Szkolenia, Komenda Powiatowa Policji w Kolnie, ulica Wojska Polskiego 29, 18-500 Kolno.
- W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30 pod nr telefonu: 47 718 22 18 - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej kolneńskiej Policji.
Terminy przyjęć do służby w Policji na 2022 rok dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku: 7 marca, 14 czerwca, 2 sierpnia, 19 września, 29 grudnia.
Czytaj więcej: NOWE-PRZYJECIA-ZOSTAN-JEDNYM-Z-NAS
Ziutek 14:33, 12.01.2022
Trzeba być skończonym nieudacznikiem żeby chcieć iść w tych czasach do policji, ale jak widać są i tacy.
Komuna16:15, 12.01.2022
Wy stoicie tam gdzie kiedyś stało ZOMO
Mgeta17:07, 12.01.2022
Nie wiedziałem, że są jakieś wymagania jeśli chce się pałować kobiety lub robić za ciecia przy willi kaczafiego
Abcd17:42, 12.01.2022
Jasne że są wymagania.Np. trzeba nie mieć własnego rozumu i być posłusznym dla swego pana.
.21:13, 12.01.2022
A wy dalej o tym samym, durnrota bez rozumu i z jednocyfrowym Iq(bo kobietami tego bydła uczestniczącego w tych spędach nie da się nazwać) łamała prawo to dostali pałą po plecach i prawidłowo.
Mgeta22:13, 12.01.2022
Panie komentujący z kropką w nicku- jeśli kobiety broniące swoich praw nazywasz bydłem, to nie potrafię tego w żaden cywilizowany sposób zripostować. To jest przykre jak tak w ogóle można powiedzieć o naszych matkach, siostrach, córkach
Pozostałe komentarze
Boss lat 5012:56, 12.01.2022
Jak ja bym potulał taką mamuśkę 35+ . Och !!
Rysiek22:07, 12.01.2022
Zazdrościsz naszemu koledze ?
PLAN-DEMIA14:26, 12.01.2022
by służyć przeciwko ludziom i ich gnębić za parę złotych ...
Zgodnie z art. 4, art. 8, art. 35, art. 37 ust 1, art. 60, art. art. 82 i art. 85 Konstytucji RP, TYLKO Obywatele Narodu Polskiego, posiadający jedno obywatelstwo, czyli Polskie, mogą, a nawet powinni posiadać broń. Jest to uzasadnione tym, że Konstytucja nie przewiduje żadnej ustawy o zakazie posiadania broni przez Obywateli Narodowości Polskiej, a to znaczy, że powyższe artykuły należy stosować bezpośrednio, zgodnie z art 8 ust 2 Konstytucji. To zaś oznacza, że skoro Obowiązkiem Polaków jest obrona Ojczyzny oraz dbanie o dobro wspólne, to niedopuszczalne jest, by nie posiadali broni w celu realizacji tego obowiązku, tym bardziej, że ataki na Polskę mogą być przeprowadzone w każdej chwili i Musimy być na to zawsze przygotowani.
Mając również powyższe na uwadze NIEDOPUSZCZALNE jest, by na terenie Polski osoby z mniejszości narodowych byli zatrudnieni w wojsku, służbach specjalnych, czy policji i posiadali broń, gdyż to jednoznacznie oznacza, że Naród Polski jest zagrożony utratą wolności i Ojczyzny oraz, że prowadzona jest podstępna wojna przeciwko Polakom.
APELUJĘ zatem do wszystkich Sił Zbrojnych, czyli formacji uzbrojonych, a szczególnie do wojskowych i policjantów należących do Narodu Polskiego, o wypowiedzenie podległości mafiom partyjnym, a podporządkowanie się cywilnej i demokratycznej kontroli, czyli UCiDK. To właśnie zgodnie z art. 26 ust 2 Konstytucji RP, taka podległość jest OBOWIĄZKOWA!!!
PROSIMY!!! Nie bądźcie zdrajcami Narodu Polskiego, gdyż obecną swoją postawą, całkowicie niezgodną z Konstytucją RP, działacie nie tylko na szkodę Ojczyzny ale również swoich rodzin i znajomych. Nie dajcie się wykorzystywać w celu likwidacji Narodu Polskiego. BĄDŹCIE TYLKO Z NARODEM POLSKIM, A NIE PRZECIWKO NAM!!!
Do kropka22:54, 12.01.2022
A twoja matka nie jest aby kobietą?
miejscowy11:36, 13.01.2022
PLAN-DEMIA.........jak się można z tobą skontaktować.
Strażnik Teksasu 14:18, 14.01.2022
Więcej patroli dajta na to Kolno bo za mało jeździ
Mgeta23:04, 14.01.2022
To prawda, że była łapanka kolneńskich funkcjonariuszy na obstawę schodów smoleńskich? Ciekawi mnie którzy pojechali w tej upokarzającej roli
Janek13:51, 16.01.2022
Powinno być do milicji lub ZOMO a nie do policji,polak występujący przeciwko Polakowi nie jest policjantem.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Wszystko pomijając to bardzo dziwię się radnym że nawet jedna osoba nie ujmuję za tymi ludźmi.Nic do tej pory miasto nie zrobiło dla nich jak oddali te bloki w latach bodajże 80 to i tak jest . Właśnie dlaczego nie podciągnęli miejskiego ogrzewania jak robili obwodnicę.
Bożena
08:47, 2026-06-28
Czy propozycja burmistrza jest jedynym rozwiązaniem?
Mam wrażenie że nic tu nie można zrobić Ogrzewanie zrobi ...skończy się dzierżawa ogródki będą w takiej cenie że nikt ich nie kupi .... Wszystko już dawno dobrze zaplanowane .... A ludzie co tam mieszkają ??? ŻYCIE K***A ZYCIE .... przykro ok przykro 😔
Jagoda
08:38, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Blok to można postawić na placu zabaw przy przedszkolu.Po co ten plac jak tam dzieci zero i syf .Plac miasta jest przy Grubym Benku tam też można postawić. .Przy lotnisku jest plac.
Jan
08:37, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Chodzą później całą noc i drą chałapy .A gdzie są rodzice tej młodzieży a co na to policja.No zresztą jaki pan taki kram.Za drzwiami i ścianami nic nie widać i słychać.Aby na zewnątrz było ok.a pieski dobrą robotę robią.
Gołębiarz
08:03, 2026-06-28