Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej 63 w piątek rano. Doszło do niego, gdy kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem po tym, gdy zawadził o samochód ciężarowy.
Jak informuje oficer prasowy kolneńskiej Policji, samochód osobowy otarł się o ciężarówkę, która przewoziła kombajn, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z fordem.
Kierowca seata trafił do szpitala. Na drodze wprowadzono objazdy.
Na miejscu pracują policjanci i wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia.
Nie wiadomo jeszcze czy zostanie ono zakwalifikowane jako wypadek, czy kolizja.
Szok 08:33, 05.03.2021
Ludzie gdzie się tak k wa wam spieszy ?
Marek09:29, 05.03.2021
Lepiej kilka minit później niż o wiele lat za wcześnie
Zenon10:16, 05.03.2021
Po kaszankę z glifosatem w promocji w biedrze
taki se ja15:51, 05.03.2021
Prawdopodobnie na tamten świat
lkjh11:06, 05.03.2021
Z tego co widać ze zdjęć to efekt wyprzedzania na podwójnej ciągłej.
Rob11:08, 05.03.2021
Wizjoner?
lkjh17:06, 05.03.2021
Nie wizjoner ale mam oczy. Na zdjęciach widać dwa ciągłe pasy. Jeżeli opisane jest że zawadził , otarł o samochód ciężarowy to o jaki inny manewr mogło chodzić.
Rob18:32, 05.03.2021
On nie wyprzedzał.
Pozostałe komentarze
Łojejku14:46, 05.03.2021
No i dajta takim zachodnie auta. Toć oni narobzią sodomy, mata to jak w banku.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zarząd Województwa Podlaskiego z absolutorium
Gruby, rycerz facebooka🤣
.
19:10, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
1 przystanek ma więcej zdjęć niż z Imienia Jana z Kolna
hehe
18:32, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
A ja przypomnę państwo że przystankami w powiecie zajmuję się, lub powinna zajmować się rada powiatu, no ale z uwagi na "natłok" spraw oczywiście są ważniejsze niż jakieś tam przystanki. To jest dowód na to jaki jest faktyczny stan zarządzania powiatem przez tych ludzi. Powiat z dykty i kartonu.
Magda
17:52, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Rozumiem, że prace konserwacyjne są potrzebne, a nawet wymagane, ale wszystko w granicach rozsądku. Co to w ogóle ma być, żeby co rok powtarzała się taka sytuacja, że nie ma ciepłej wody przez tak długi czas. Zwłaszcza przy obecnych warunkach pogodowych, prysznic jest niezbędny, a w lodowatej wodzie średnia to przyjemność. Przy większej liczbie domowników grzanie wody w garnkach jest uciążliwe i kosztowne. Jakaś paranoja... W dużym mieście już dawno by was zjedli, a to jest Kolno, w Kolnie wszystko wolno.
Anonimka
17:41, 2026-06-28