Nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy właśnie został przekazany jednostce OSP Stawiski. Dotychczasowy wóz druhów ze Stawisk zasilił jednostkę OSP Poryte. Uroczystość przekazania samochodów odbyła się 30 listopada.
Władzom Stawisk udało się pozyskać na ten cel 540 tys. zł. Na dotację składają się pieniądze z MSWiA (w ramach KSRG), Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Komendy Głównej PSP (ze środków ubezpieczeniowych). Kwota wydatkowana z budżetu Stawisk to około 200 tys. zł.
Przekazania nowego wozu druhom z OSP Stawiski oraz służącego im dotychczas Mercedesa druhom z OSP Poryte dokonali Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk, Jarosław Zieliński Poseł na Sejm RP, generał brygadier Leszek Sławomir Suski Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Maciej Borzyszkowski Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz st. bryg. Andrzej Sobolewski Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
Warto podkreślić, że zakup nowego wozu to nie jedyna inwestycja w jednostki OSP z gminy Stawiski. W tym roku udało się pozyskać jeszcze 35 tys. zł od Zarządu Województwa Podlaskiego na zakup wyposażenia nowego wozu OSP Stawiski oraz 40 tys. zł z budżetu państwa na doposażenie dla 8 jednostek OSP.
Czytaj więcej: stawiski.pl
Dickson10:57, 08.12.2019
W stawiskach kierowców w urzędzie jak w Pekaesie
Michu21:35, 12.12.2019
Życzę strażakom jak najmniej wyjazdów do zdarzeń
Camilla04:43, 15.03.2020
Camilla bvb borussia dortmund torwart trikot|bvb borussia dortmund
trikotsatz|bvb borussia dortmund heimtrikot|bvb borussia dortmund auswärtstrikot
Fußball für Kinder. Penni
Patrick04:57, 15.03.2020
Patrick la bottega del calciomi piace: 6178mostra la tua passione indossando la maglia del
cuore❤⚽ ↪ qualità top ↪ prezzi competitivi ↪ assistenza..
Maglia Juve 2020. Beatr
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zarząd Województwa Podlaskiego z absolutorium
Gruby, rycerz facebooka🤣
.
19:10, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
1 przystanek ma więcej zdjęć niż z Imienia Jana z Kolna
hehe
18:32, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
A ja przypomnę państwo że przystankami w powiecie zajmuję się, lub powinna zajmować się rada powiatu, no ale z uwagi na "natłok" spraw oczywiście są ważniejsze niż jakieś tam przystanki. To jest dowód na to jaki jest faktyczny stan zarządzania powiatem przez tych ludzi. Powiat z dykty i kartonu.
Magda
17:52, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Rozumiem, że prace konserwacyjne są potrzebne, a nawet wymagane, ale wszystko w granicach rozsądku. Co to w ogóle ma być, żeby co rok powtarzała się taka sytuacja, że nie ma ciepłej wody przez tak długi czas. Zwłaszcza przy obecnych warunkach pogodowych, prysznic jest niezbędny, a w lodowatej wodzie średnia to przyjemność. Przy większej liczbie domowników grzanie wody w garnkach jest uciążliwe i kosztowne. Jakaś paranoja... W dużym mieście już dawno by was zjedli, a to jest Kolno, w Kolnie wszystko wolno.
Anonimka
17:41, 2026-06-28