Młodziki Orła Kolno (rocznik 2008) nie sprostali w sobotę bardziej renomowanemu przeciwnikowi z Białegostoku. Zagrali dobry mecz, ale to Jagiellonia była górą.
Spotkanie rozegrane 1 maja na sztucznym boisku w Kolnie było wyrównane. Prowadzenie w 22 minucie objęła jednak Jaga. Patryk Grabowski wykorzystał wtedy zamieszanie podbramkowe i umieścił piłkę w siatce.
Nadzieje gospodarzy odżyły w 38 minucie po tym, jak Jakub Sielawa pięknym strzałem z dystansu doprowadził do remisu.
Niestety Piotr Rogucki (49?) i ponownie Patryk Grzybowski (57?) ustalili ostateczny wynik meczu.
Mimo porażki Orzeł nie zawiódł. Chłopcy zagrali dobre spotkanie, ale przeciwnik był po prostu skuteczniejszy.
Stawką meczu było mistrzostwo ligi wojewódzkiej.
Orzeł Kolno - Jagiellonia Białystok 1:3
Mp19:38, 01.05.2021
Dzięki za walkę i pozostawione serducho na boisku. Niestety przeciwnik był trochę lepszy i skuteczniejszy. Jesteście nadal drużyną i kolegami. Pamiętajcie o tym. Powodzenia w następnych meczach.
Brawo21:18, 01.05.2021
Bardzo fajny komentarz od Mp. Aż serce się raduje.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
Piszesz jeden z drugim głupoty z braku niewiedzy! Przestanki nie są i nie były w kompetencji powiatu. W przypadku gminy za stan przystanków odpowiada Wójt a miasta Burmistrz.
Prawo
23:04, 2026-06-28
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
I pamiętaj podła kobieto , że nie będziesz po przypadkowych ludziach opowiadać bzdur, że jestem toksyczna, spójrz w lustro. Kto mówił że musi pilnować wyborów ??? Ja wiem kto.
Ty
22:54, 2026-06-28
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
Mi też się kilku nauczycieli nie podoba i zadam żeby ich zwolnić , np. te co uczą tak naprawdę nie wiadomo czego ,bo mają wszystkie podyplomowki. Jak jednych można to i innych również. Albo emerytki , które są chytre i blokują miejsca przy tak ogromnym bezrobociu.
Blee
22:49, 2026-06-28
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
Widocznie uważa że skoro wszystkich zatrudnia według klucza powiązań to można tak bez końca. Nauczyciel z takim stażem ,a poprostu pospolity krętacz i kłamca.
Ktoś kłamie
22:46, 2026-06-28