W sobotę (8.06) odbył się festyn urodzinowy marketu PSB Mrówka w Kolnie. Z tej okazji organizatorzy przygotowali liczne atrakcje i konkursy.
Market Mrówka przygotował przede wszystkim mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: była dmuchana zjeżdżalnia i zabawy z klaunem, smażenie naleśników, balonikowe szaleństwo, malowanie twarzy i animator dla dzieci
Nie zabrakło oczywiście tortu urodzinowego.
Dla wszystkich klientów przygotowana była specjalna strefa gastronomiczna, w której serwowano kiełbaski z grilla.
W Konkursie głównym (najwyższy paragon dnia) do wygrania były cenne nagrody:
Rower Romet (I miejsce) trafił do pana Mariusza, który zrobił zakupy za 7199 zł.
Stację parową Braun odebrała pani Agnieszka. Na zakupy w Mrówce wydała 4409,46 zł. Do klientki marketu trafiły również inne nagrody w ramach pozostałych konkursów.
III miejsce zajął pan Karol, który wydał dzisiaj 2558,27 zł. W nagrodę otrzymał myjkę Bosch.
Zorganizowano również konkursy godzinowe z nagrodami (co 7 godzin). Ponadto każdy klient, który zrobił zakupy za minimum 30 zł brał udział w losowaniu kolejnych nagród. Tych było naprawdę mnóstwo.
Podczas festynu odbyły się także pokazy produktowe znanych producentów.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji
Kolniak7710:23, 09.06.2024
Ogłaszam konkurs kto zna miasto w Polsce gdzie wyłączają ciepłą wodę na 2 tygodnie
Ina12:14, 09.06.2024
KOLNO
Jan22:09, 09.06.2024
Ja się nie wyjeżdża poza Kolno to się nie wie że w innych miastach jest też tak samo. Tylko to są większe miasta i nie wyłańcza się całego tylko poszczególne dzielnice w których prowadzone są prace mające na celu naprawe i konserwacje. Mam nadzieje że wyjaśniłem Nie trzeba dziękować i pozdrawiam posiadaczy pryszniców.
Pozostałe komentarze
Mrówka 21:12, 08.06.2024
Co roku coraz gorzej po prostu dno ta cała impreza
Castorama07:49, 09.06.2024
Propaganda,za pieniądze.
termit19:30, 09.06.2024
Jeszcze kilka lat temu to były naprawde fajne imprezy, dużo bardziej wartościowe nagrody, zimny browarek dla klientów. Warto było iść całą rodziną. A teraz to przeciętność, szału nie było.
Boss11:00, 10.06.2024
Pytanko do Właściciela Mrówki: Dlaczego nie można dostać u Pana firmie towaru na wz ? w innych sklepach nie ma problemu z takim fantem) nie pozdrawiam
Jan13:41, 10.06.2024
Najwidoczniej jesteś nie wiarygodnym klientem. Bossy innych firm nie mają z tym żadnego problemu patrząc po ilości faktur na koniec miesiąca z wybranego towaru na tzw. WZ. Pozdrawiam uprzejme zawsze uśmiechnięte panie pracujące w tej firmie.
Franio14:19, 10.06.2024
Dobrze, że w Kolnie jest taki sklep ale ja tam wolę Mrówkę w Piszu. Mają kilka razy większą powierzchnię, większy wybór towarów, a dodatkowym plusem jest ogromny salon gotowych łazienek z możliwością ich projektowania, no i jeszcze więcej pracowników na działach
Do Jana 14:53, 10.06.2024
To ci odpowiem że ze mną nie mają inne sklepy problemu ze mną co chodzi o płatności w Mrówce zostawiłem nie raz sporo kasy ale nie muszę wcale robić u was zakupów tylko sęk w tym że coraz więcej ludzi prowadzących swoją działalność narzeka na Mrówkę nawet byli pracownicy każą omijać szerokim łukiem,
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno (porządek obrad)
Wyrażam wolę do przystąpienia realizacji budowy spalarni przy ul. Bursztynowej. Już wcześniej miał ktoś taki pomysł. Popieram
Tika
13:00, 2026-06-23
Zanieczyszczona woda w gminie Kolno
To powinno być na samej górze, na czerwono. Kto prawdzie tę stronę?
Jaka
11:35, 2026-06-23
32-latka, jak i 47-latek stracili prawa jazdy
Ten ptaszek z czerwonego to już chyba wszystkie rozumy pozjadał, taki jest mądry...a to prawda ze teściowa z księdzem robi bara bara ??
Ten ptaszek
22:47, 2026-06-22
Sprzęt do nauki zdalnej dla szkoły
Oddaj prostaku bursę, co ci przeszkadzała? Nikt znajomy nie pracował? żeby placówkę utrzymać. Stoją pokoje puste dla kogo? Dla twojej przyjemności? Młodzież by się znalazła i ludzie mieliby pracę za najniższą, ale by mieli, a tak ,ani młodzieży, ani bursy, ale rude loki i okular na ryju zadowolony, że ludzi pozbawił pracy, bo łon jest starosta, ale nie człowiek, czyli nikt i wróć wreszcie do swojej prawdziwej partii, tylko trzeba mieć honor nie Tado? i nawet nie próbuj startować w wyborach, bo każda lista, na której się znajdziesz będzie w miarę naszych możliwości omijana, na czym stracą inni z listy. Nie pozdrawiam, ale nie życzę źle, różnimy się.......
Zabielak
22:02, 2026-06-22