Kobieta jechała z prędkością 118 kilometrów na godzinę. Miejsce kontroli internauci wskazywali jako zagrożenie na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Wczoraj policjanci z kolneńskiej drogówki sprawdzali, czy kierowcy przestrzegają ograniczenia prędkości w Borkowie.
- Tuż przed południem, mundurowi zatrzymali do kontroli 65-latkę, która jechała mercedesem z prędkością 118 kilometrów na godzinę - informuje rzecznik kolneńskiej komendy Policji. - Kobieta tym samym przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 68 kilometrów na godzinę. Policyjna kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące, nałożeniem mandatu oraz punktów karnych.
Miejsce przeprowadzonej kontroli zostało wskazane przez internautów za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Kierowca19:46, 10.06.2021
Jak się stoi 200 m od znaku teren zabudowania to wiadomo, że nie każdy wytraci prędkość do 50 km ha ha
Kisznowi06:17, 11.06.2021
Przed samym znakiem stoją bohaterowie a wlepiają mandaty. A przez wieś można zapier. D. A. L. A. Ć. Niedoroby
Andzo08:46, 11.06.2021
Wiadomo nie od dziś że kolnenskie sępy sam stoją
ojejku12:04, 13.06.2021
I to jest szczyt absurdu!!! Uzbrojeni po zęby strażnicy teksasu chapnęli babcię, nie popuszczą jej, potraktują z całą surowością,na warunkowe nie wyjdzie. Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. Nie podajcie do publicznej wiadomości tych "sukcesów", bo budzi to tylko politowanie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Najważniejsze jest żeby tupało do nocy po całym Kolnie... olać rodziny z dziećmi.. najwazniejsze żeby patola dobrze się bawiła
Jestem za Kolnem.
22:43, 2026-06-27
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A w mieście to nie wiedzą co to jest cisza nocna..?
Mam juz dosc Kolna
22:41, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Nie ma autobusu do Olsztyna tyna więc nie ma przystanku a radny obiecał ze poszła petycja do burmistrz i cich o tak się wszystko załatwia z dużej burzy mały deszcz niedługo wybory znowu będą obiecać a my uwierzymy
5555
22:31, 2026-06-27
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
To tak się traktuję ludzi biednych.A dlaczego oni nie mają podciągnięto ogrzewania miejskiego?Ci ludzie palą w piecach i chyba muszą gdzieś trzymać opał.Ich bloki nie różnią się od tych socjalnych i jeszcze podkłada im się kłody.A miasto nie może sprzedawać im tego za przysłowiową złotówkę.Robicie place zabaw za 2 miliony. Trochę dobroci dla tych mieszkańców a dobro podwójne powraca.Targowica jest dużym placem tam można postawić blok socjalny.
Tomek
21:57, 2026-06-27