Chciałabym złożyć wniosek o zabezpieczenie środków finansowych oraz realizację remontu drogi powiatowej - zwróciła się (27.04) do Zarządu Powiatu Kolneńskiego radna Katarzyna Niedźwiecka.
Radna chce, aby w planach inwestycyjnych ująć dokończenie remontu drogi powiatowej Mały Płock w kierunku Włodki - Chludnie. Uważa ponadto, że pozostała część tego ciągu komunikacyjnego także wymaga remontu - z uwagi na zły stan jezdni oraz liczne skargi mieszkańców gminy Mały Płock.
- W poprzedniej kadencji zostało wykonane 990m drogi od Małego Płocka w kierunku miejscowości Włodki i Chludnie. Remontu wymaga kolejny odcinek do tych miejscowości - tłumaczy radna.
Dodaje, że również w samej miejscowości Włodki zasadny jest remont nawierzchni. Chodzi o łącznik Włodki - Chludnie.
Katarzyna Niedźwiecka do wniosku dołączyła zdjęcia zdewastowanej nawierzchni, które wykonała na miejscu.
Wniosek radnej skomentował członek zarządu Marcin Zieliński.
- Widzę, że gdy sprawa stała się głośnia, to zainteresowanie rośnie wyjątkowo szybko - podkreśla radny.
Przyznał równocześnie, że to dobrze, bo może ktoś zacznie działać.
Katarzyna Niedźwiecka stwierdziła, że rozmowy w tej sprawie toczą się od dawna, a reakcja radnego jest nieadekwatna.
- Oboje pochodzimy z tej samej gminy i powinniśmy mieć wspólny cel - podsumowała.
Cała wymiana zdań na nagraniu wideo
::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=Rr5OcUaDMKU"}
::news{"type":"see-also","item":"53549"}
tak było15:37, 04.05.2026
Weź sie kobieto już nie kompromituj, miałaś szansę aby zostać kimś niż tylko radną, zamiast tego podkuliłaś ogon i klan Dudów pokazał ci miejsce w szeregu.
Prawda07:32, 05.05.2026
Taka prawda niestety.. a teraz próbuje zabłysnąć..oj dużo straciła Pani radna
sonda15:45, 04.05.2026
A my dalej swoje: kto jest za odwołaniem starosty, dyrektorki szpitala, przewodniczącego rady powiatu, oraz całej rady powiatu łapka w górę! Kolno to my a nie wy!
Gandalf18:32, 04.05.2026
Następny elokwentny radny co nawet jednego zdania nie umie z głowy powiedzieć tylko z kartki czyta. Teraz już wiem czemu zawsze siedzi cicho. Tymi co czytać, pisać i mówić nie potrafią łatwiej rządzić. Boże, widzisz i nie grzmisz.
Pozostałe komentarze
Pani Henryka16:01, 04.05.2026
Mój Boże, teraz się z drogą obudzili jak to rozwalone od lat, i co myślita że co, grabiami to naprawita? Jak bym była młodsza to bym wam pokazała!
MP16:47, 04.05.2026
Widać ,że kolejna radna chce coś zmienić na lepsze w swojej gminie . Brawo dla niej , aby tak dalej .
I poszło 18:04, 04.05.2026
Nic nie zmieniła . UTWIERDZIŁA MNIE TYLKO W PRZEKONANIU ,ŻE POLITYCY TO SPRZEDAJNE K00R₩¥
Marcinek19:11, 04.05.2026
A Marcinkowi to wszystko pasuje
Cinek19:29, 04.05.2026
Co miesiąc kasa się zgadza to co się będzie odzywał. Przyszedł swoje sprawy załatwić a nie nasze.
Tomasz08:04, 05.05.2026
Gdyby jeszcze bardziej powiększyć te zdjęcia, to dramaturgia byłaby większa.
Www08:46, 05.05.2026
Dramat to jest ze ktoś ma 100 głosów wchodzi a ktoś 400 i nie
dupokracja10:04, 05.05.2026
To jest właśnie ta zacofana demokracja, wybory są tylko dla motłochu aby miał poczucie że kogoś wybiera, a na końcu i tak liczą się układy i większe plecy.
Ha20:47, 05.05.2026
I jeszcze udaje mądra
Mieszkanieccc10:29, 05.05.2026
Ona dawno przez Korzeniste nie jechała tam to dopiero droga jest Meksyk !!!!!!
Chludnie10:43, 05.05.2026
Lepsza taka ze 100 która odzywa się w naszych sprawach niż reszta co ma 400 i ma nas w poważaniu.
Kampania20:49, 05.05.2026
Wierzysz w to czy jesteś z rodziny?
do chludni 11:44, 06.05.2026
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Aha 12:25, 05.05.2026
A kto jest za odwołaniem lekarza M Prusa jak można zatrudnić takiego Pani dyrektor proszę się przyjrzeć jego pracy i zadowoleniu pacjentów
nom20:00, 05.05.2026
a co tam sie dzieje? konkrety
Freda21:54, 05.05.2026
On i w Łomży taki sam. Straszne podejście do pacjenta. Kiedyś się przejedzie !
Ehhh22:25, 05.05.2026
Krytykanci pani Kasi krytykują ją ale nie powiedzieli co oni zamiast kredytu by zrobili. Zabawni ludzie z Was. Założę się, że jakby nie wzięli kredytu, to levvactwo psioczyloby czemu nie wzięli kredytu żeby ratować szpitala.
Czerwone to czerwone.
On06:41, 06.05.2026
*%#)!& tego bełbota dude to baran
Do ehh09:28, 06.05.2026
To w takim razie które stanowisko babci Kasi było słuszne ? Niebrać kredytu? Czy brać w zamian za drogę? .A tak na marginesie ciekawe co reszta przechrztów dostała w zamian za oświecenie?
szok11:28, 06.05.2026
Wieszacie psy na KAtarzynie, bo upomniała się o drogę i jeszcze łączycie to z pożyczką? Trzeba być *%#)!& żeby to wymyślić albo może nie podoba się że coś robi bo lepiej usiąść, udawać niemego i przytakiwać władzy.
Chludnie- redne/nier17:24, 06.05.2026
Tak na marginesie -to ta sama banda nieudaczników z Gminy Małopłckej,tylko liżo ręke swego zwierzchnika ,czy to Klamki czy Wójta RADNY gminny .Kto ich wybrał i po co ??. Na ten moment to jedyna radna która w tym towarzystwie wzajemnej adoracji nosi tam spodnie i wie poco została wybrana to jest Pani Katarzyna.!!!!!
ooo20:49, 06.05.2026
Ale tam się modlą do wójta ...?!
Radny -NIEREDNY15:34, 07.05.2026
Tak w ogóle to ten radny z tą śmieszną brodą, po co zabierał głos ?? ,ni jak nie mogę tego Pana zrozumieć po co tam jest ??,i co chciał przekazać ??.
Www12:50, 07.05.2026
Po co apelować id do starosty i pielosCzyka i dzialaj dziewczyno
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
To tak spać z kobieto /źono i nie widzieć kochanka po środku. Taki afera ala mały trzaskoski. Poki daje prace swoim jest ok.
Majk
18:51, 2026-06-25
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Po co oni sobie przyznają te śmieszne absulatoria? Żeby sami siebie utwierdzali w swoim reżimie? Przecież nikt im tego koryta do następnych wyborów nie odbierze. Serio nie mają ważniejszych spraw? Za parę dni Kolno wraca do średniowiecza bo znowu ciepłej wody w 2026roku nie będzie, tak drodzy państwo nie w 1845 tylko w 2026! Przegłosowali sprawozdanie finansowe za 2025, a co mieli innego zrobić, ile wydali tyle wydali ile ściągnęli tyle ściągnęli nad czym tu głosować? I jeszcze ten bezczelny radny który radnym być nie powinien i pobiera diety złożył skargę🤣🤣🤣🤣🤣 Ta rada to przykry żart.
Obskarżyciel
18:15, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
To ten co mu wszystko można?
Zabiele
16:36, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Wybory idą trzeba teraz wciskać ludziom banialuki o nadwyżkach🤣🤣🤣🤣 a dwa miechy temu brali kredyt 5 baniek na 300tysi odsetek na upadający szpital żle zarządzany, w tym parabanku musieli mieć niezły ubaw że takich frajerów udało się w ten kredyt wkopać. Przecież to nie ich, nie oni go będą spłacać. Powiat znów jest bogaty i zarządzany wzorowo! Oddział chirurgiczny obsługuje 1 prawie emerytowany chirurg gdzie wcześniej dwóch w sile wieku nie dawało rady🤣🤣🤣🤣 Normalnie cuda! I na koniec tradycyjnie: starosta do odwołania!
Kredytobiory
14:42, 2026-06-25