Wiadomości z regionu

Zamknij

Dodaj komentarz

Radna Niedźwiecka apeluje o wykonanie remontu drogi powiatowej. Co na to radny Zieliński?

Zebrał Kolniak24 14:15, 04.05.2026 Aktualizacja: 10:31, 06.05.2026
28 Radna apeluje o wykonanie remontu drogi powiatowej Na zdjęciu Katarzyna Niedźwiecka

Chciałabym złożyć wniosek o zabezpieczenie środków finansowych oraz realizację remontu drogi powiatowej - zwróciła się (27.04) do Zarządu Powiatu Kolneńskiego radna Katarzyna Niedźwiecka. 

Radna chce, aby w planach inwestycyjnych ująć dokończenie remontu drogi powiatowej Mały Płock w kierunku Włodki - Chludnie. Uważa ponadto, że pozostała część tego ciągu komunikacyjnego także wymaga remontu - z uwagi na zły stan jezdni oraz liczne skargi mieszkańców gminy Mały Płock. 

- W poprzedniej kadencji zostało wykonane 990m drogi od Małego Płocka w kierunku miejscowości Włodki i Chludnie. Remontu wymaga kolejny odcinek do tych miejscowości - tłumaczy radna. 

Dodaje, że również w samej miejscowości Włodki zasadny jest remont nawierzchni. Chodzi o łącznik Włodki - Chludnie.

Katarzyna Niedźwiecka do wniosku dołączyła zdjęcia zdewastowanej nawierzchni, które wykonała na miejscu.

Wniosek radnej skomentował członek zarządu Marcin Zieliński. 

- Widzę, że gdy sprawa stała się głośnia, to zainteresowanie rośnie  wyjątkowo szybko - podkreśla radny. 

Przyznał równocześnie, że to dobrze, bo może ktoś zacznie działać. 

Katarzyna Niedźwiecka stwierdziła, że rozmowy w tej sprawie toczą się od dawna, a reakcja radnego jest nieadekwatna. 

- Oboje pochodzimy z tej samej gminy i powinniśmy mieć wspólny cel - podsumowała.

Cała wymiana zdań na nagraniu wideo

::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=Rr5OcUaDMKU"}

::news{"type":"see-also","item":"53549"}

(Zebrał Kolniak24)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (28)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

PrawdaPrawda

10 1

Taka prawda niestety.. a teraz próbuje zabłysnąć..oj dużo straciła Pani radna

07:32, 05.05.2026

Pozostałe komentarze

Pani HenrykaPani Henryka

16 3

Mój Boże, teraz się z drogą obudzili jak to rozwalone od lat, i co myślita że co, grabiami to naprawita? Jak bym była młodsza to bym wam pokazała!

16:01, 04.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MPMP

17 15

Widać ,że kolejna radna chce coś zmienić na lepsze w swojej gminie . Brawo dla niej , aby tak dalej .

16:47, 04.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

I poszło I poszło

16 2

Nic nie zmieniła . UTWIERDZIŁA MNIE TYLKO W PRZEKONANIU ,ŻE POLITYCY TO SPRZEDAJNE K00R₩¥

18:04, 04.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarcinekMarcinek

18 3

A Marcinkowi to wszystko pasuje

19:11, 04.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

CinekCinek

20 3

Co miesiąc kasa się zgadza to co się będzie odzywał. Przyszedł swoje sprawy załatwić a nie nasze.

19:29, 04.05.2026

TomaszTomasz

7 2

Gdyby jeszcze bardziej powiększyć te zdjęcia, to dramaturgia byłaby większa.

08:04, 05.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WwwWww

10 0

Dramat to jest ze ktoś ma 100 głosów wchodzi a ktoś 400 i nie

08:46, 05.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

dupokracjadupokracja

8 0

To jest właśnie ta zacofana demokracja, wybory są tylko dla motłochu aby miał poczucie że kogoś wybiera, a na końcu i tak liczą się układy i większe plecy.

10:04, 05.05.2026

HaHa

7 0

I jeszcze udaje mądra

20:47, 05.05.2026

MieszkaniecccMieszkanieccc

9 0

Ona dawno przez Korzeniste nie jechała tam to dopiero droga jest Meksyk !!!!!!

10:29, 05.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ChludnieChludnie

10 7

Lepsza taka ze 100 która odzywa się w naszych sprawach niż reszta co ma 400 i ma nas w poważaniu.

10:43, 05.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

KampaniaKampania

8 3

Wierzysz w to czy jesteś z rodziny?

20:49, 05.05.2026

do chludni do chludni

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Aha Aha

4 0

A kto jest za odwołaniem lekarza M Prusa jak można zatrudnić takiego Pani dyrektor proszę się przyjrzeć jego pracy i zadowoleniu pacjentów

12:25, 05.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

nomnom

3 0

a co tam sie dzieje? konkrety

20:00, 05.05.2026

FredaFreda

4 0

On i w Łomży taki sam. Straszne podejście do pacjenta. Kiedyś się przejedzie !

21:54, 05.05.2026

EhhhEhhh

4 6

Krytykanci pani Kasi krytykują ją ale nie powiedzieli co oni zamiast kredytu by zrobili. Zabawni ludzie z Was. Założę się, że jakby nie wzięli kredytu, to levvactwo psioczyloby czemu nie wzięli kredytu żeby ratować szpitala.
Czerwone to czerwone.

22:25, 05.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OnOn

4 1

*%#)!& tego bełbota dude to baran

06:41, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do ehhDo ehh

8 2

To w takim razie które stanowisko babci Kasi było słuszne ? Niebrać kredytu? Czy brać w zamian za drogę? .A tak na marginesie ciekawe co reszta przechrztów dostała w zamian za oświecenie?

09:28, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

szokszok

5 6

Wieszacie psy na KAtarzynie, bo upomniała się o drogę i jeszcze łączycie to z pożyczką? Trzeba być *%#)!& żeby to wymyślić albo może nie podoba się że coś robi bo lepiej usiąść, udawać niemego i przytakiwać władzy.

11:28, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Chludnie- redne/nierChludnie- redne/nier

10 1

Tak na marginesie -to ta sama banda nieudaczników z Gminy Małopłckej,tylko liżo ręke swego zwierzchnika ,czy to Klamki czy Wójta RADNY gminny .Kto ich wybrał i po co ??. Na ten moment to jedyna radna która w tym towarzystwie wzajemnej adoracji nosi tam spodnie i wie poco została wybrana to jest Pani Katarzyna.!!!!!

17:24, 06.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

oooooo

4 4

Ale tam się modlą do wójta ...?!

20:49, 06.05.2026

Radny -NIEREDNYRadny -NIEREDNY

7 2

Tak w ogóle to ten radny z tą śmieszną brodą, po co zabierał głos ?? ,ni jak nie mogę tego Pana zrozumieć po co tam jest ??,i co chciał przekazać ??.

15:34, 07.05.2026

WwwWww

2 2

Po co apelować id do starosty i pielosCzyka i dzialaj dziewczyno

12:50, 07.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia

To tak spać z kobieto /źono i nie widzieć kochanka po środku. Taki afera ala mały trzaskoski. Poki daje prace swoim jest ok.

Majk

18:51, 2026-06-25

Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?

Po co oni sobie przyznają te śmieszne absulatoria? Żeby sami siebie utwierdzali w swoim reżimie? Przecież nikt im tego koryta do następnych wyborów nie odbierze. Serio nie mają ważniejszych spraw? Za parę dni Kolno wraca do średniowiecza bo znowu ciepłej wody w 2026roku nie będzie, tak drodzy państwo nie w 1845 tylko w 2026! Przegłosowali sprawozdanie finansowe za 2025, a co mieli innego zrobić, ile wydali tyle wydali ile ściągnęli tyle ściągnęli nad czym tu głosować? I jeszcze ten bezczelny radny który radnym być nie powinien i pobiera diety złożył skargę🤣🤣🤣🤣🤣 Ta rada to przykry żart.

Obskarżyciel

18:15, 2026-06-25

Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego

To ten co mu wszystko można?

Zabiele

16:36, 2026-06-25

Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia

Wybory idą trzeba teraz wciskać ludziom banialuki o nadwyżkach🤣🤣🤣🤣 a dwa miechy temu brali kredyt 5 baniek na 300tysi odsetek na upadający szpital żle zarządzany, w tym parabanku musieli mieć niezły ubaw że takich frajerów udało się w ten kredyt wkopać. Przecież to nie ich, nie oni go będą spłacać. Powiat znów jest bogaty i zarządzany wzorowo! Oddział chirurgiczny obsługuje 1 prawie emerytowany chirurg gdzie wcześniej dwóch w sile wieku nie dawało rady🤣🤣🤣🤣 Normalnie cuda! I na koniec tradycyjnie: starosta do odwołania!

Kredytobiory

14:42, 2026-06-25

0%