W niedzielę 10 sierpnia br. Park Miejski w Stawiskach przez kilka godzin tętnił muzyką, radością i pozytywną energią. Już po raz trzeci, ale nie ostatni tego lata, odbyły się tu Jarmarki Ludowe. Tym razem również nie zabrakło dobrej muzyki, pysznego jedzenia, wspólnej zabawy i gestów wsparcia dla potrzebującego operacji Eryka Kopczewskiego.
- Dziękujemy wszystkim artystom, Kołom Gospodyń Wiejskich, dzieciom i osobom o wielkich sercach za wspólnie spędzone popołudnie – podkreślają organizatorzy wydarzenia.
Na scenie Jarmarków folklor kurpiowski przybliżył uczestnikom znany i uznany Zespół Śpiewaczy z Turośli. Po raz kolejny z publicznością z Miasta i Gminy Stawiski świetnie bawił się zespół Niepokorni. Natomiast pod wieczór zagrał Bajorek. Ten występ z pewnością na długo zapamięta mały, ale odważny Kuba z Łomży, który razem z Bajorkiem zaśpiewał jeden utwór.
W namiotach panie z KGW "Wesołe Babeczki" ze Stawisk serwowały pierogi z mięsem i jagodami, a członkowie KGW z Dzierzbi babkę ziemniaczaną, gołąbki i zupę meksykańską.
W pomoc Erykowi z Radziłowa, który potrzebuje pilnej operacji w USA zaangażowały się Ola i Tosia, które przygotowały lemoniadę i zebrały 808,21 zł. Natomiast Karolina, Gabrysia, Julka i Weronika, które wykonały bransoletki zebrały 111,70 zł. Zebrane datki zasilą konto zbiórki na rzecz Eryka.
Chłopca wesprzeć można na: https://www.siepomaga.pl/eryk-kopczewski
Ja10:43, 15.08.2025
Widzę że park w Stawiskach jest odbiciem naszego parku w Kolnie albo odwrotnie.
On 19:59, 19.04.2026
Podatki w góre i można sie bawic hehe
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Łączny majątek tu widocznych myślę, że sięga bez problemu 1mld zł
Jan
19:10, 2026-06-21
Sprzęt do nauki zdalnej dla szkoły
Na prowincji deficytu nie mam . Nie maja pracy to mogą pójść na podyplomowe i są nauczycielami.
Ot co
17:41, 2026-06-21
Prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w ...
Dlaczego władze powiatu nie zwołują sztabu kryzysowego? Dlaczego nie ma utworzonego centrum chłodzenia? Jak szpital jest przygotowany na masowe przypadki udarów u osób chorych i starszych? Gdzie żeście kasę przepiepszyli!
dziady!
16:34, 2026-06-21
20 lat LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”
A dlaczego nie zaprosili pomysłodawcę ??
????
14:11, 2026-06-21