Prowadzone są prace związane z rewitalizacją przestrzeni publicznej terenu przylegającego do budynku Urzędu Gminy w Małym Płocku. Inicjatywa przyczynić się ma do zwiększenia aktywności fizycznej i społecznej mieszkańców.
Celem projektu jest ulepszenie estetyki i wykorzystanie przestrzeni publicznej Małego Płocka. Cała powierzchnia Parku Kieszonkowego w Małym Płocku wynieść ma ok. 1500 m².
Tereny przy ul. J. Kochanowskiego w Małym Płocku zostaną utwardzone, powstaną parkingi i chodniki, zostaną zainstalowane elementy małej architektury: huśtawki, ławki parkowe, stojaki na rowery, betonowe figury ogrodowe i nowe nasadzenia roślin.
Prace mają być wykonane do końca listopada 2021 roku.
Dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 446 978,50 zł. Całkowita wartość projektu: 616 185,47 zł.
200014:55, 16.09.2021
Nie dajcie sięNie dajcie się zabetonować.Chodniki i ścieżki niech sobie w głowach po układają.Posadź cie drzewa i krzewy.Niech rządzi natura
Turysta03:46, 17.09.2021
Warto pomyśleć o drodze Łomża-Włodki, XXI wiek a droga jak w średniowieczu. Współczuję mieszkańcom, szczególnie młodym ludziom, którzy dojeżdżają do pracy . Gdzie jest wójt i radni?
Włodek10:13, 18.09.2021
kup se wkońcu dobry ciągnik i przestań płakać .. moze jeszcze przeniesć urząd gminy do włodek ?
?10:45, 17.09.2021
Park kieszeniowy zapowiada się uroczo ale ten ochydny płot chyba wójt rozbierze?Bo psuje on cały efekt
Jan11:44, 18.09.2021
Właśnie dziurawe drogi a on wydaje pieniądze na byle co rowy czyszczo 2 raz a asfaltu dalej niema patola w tej gminie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
1 przystanek ma więcej zdjęć niż z Imienia Jana z Kolna
hehe
18:32, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
A ja przypomnę państwo że przystankami w powiecie zajmuję się, lub powinna zajmować się rada powiatu, no ale z uwagi na "natłok" spraw oczywiście są ważniejsze niż jakieś tam przystanki. To jest dowód na to jaki jest faktyczny stan zarządzania powiatem przez tych ludzi. Powiat z dykty i kartonu.
Magda
17:52, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Rozumiem, że prace konserwacyjne są potrzebne, a nawet wymagane, ale wszystko w granicach rozsądku. Co to w ogóle ma być, żeby co rok powtarzała się taka sytuacja, że nie ma ciepłej wody przez tak długi czas. Zwłaszcza przy obecnych warunkach pogodowych, prysznic jest niezbędny, a w lodowatej wodzie średnia to przyjemność. Przy większej liczbie domowników grzanie wody w garnkach jest uciążliwe i kosztowne. Jakaś paranoja... W dużym mieście już dawno by was zjedli, a to jest Kolno, w Kolnie wszystko wolno.
Anonimka
17:41, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
Droga powiatowa więc raczej powiat jest zarządcą przystanku.
.
17:38, 2026-06-28