Na stawach w Grabowie odbyła (20.06) się impreza plenerowa: Rodzinne Wędkowanie połączone z zawodami wędkarskimi o Puchar Wójta Gminy Grabowo - zorganizowane przez Grabowskie Stowarzyszenie Wędkarskie.
To już 20. edycja imprezy, która co roku przyciąga wielu fanów wędkarstwa nie tylko z terenu gminy Grabowo.
W tym roku udział w zawodach wzięło 19 rodzin.
Największą ilość ryb złowiła rodzina Marka Kapelańskiego.
Drugie miejsce zajęła rodzina Grzegorza Przybylskiego.
Trzecie miejsce zdobyła rodzina Klaudiusza Zyskowskiego.
Nagrody i puchary wręczyli Wójt Gminy Grabowo Andrzej Piętka, Przewodniczący Rady Edward Chrzanowski oraz Prezes Grabowskiego Stowarzyszenia Wędkarskiego Sebastian Zyskowski.
Podczas zawodów dla uczestników przygotowane zostały zimne i ciepłe napoje oraz bigos i tradycyjną kiełbaskę z grilla.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
racja to racja
Co
13:18, 2026-06-25
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
ŚLICZNIE brawa dla Burmistrza i wielki szacun.
Obywatel
12:27, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Żeby brać kasę trzeba ciemnocie coś wciskać zarazbwybory i oto chodzi dobry człowiek moeia t rza na niego glosowac
555
11:42, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
brawo radny Stanisław W.
kik
11:32, 2026-06-25