Samorząd z Grabowa poinformował o zakończeniu realizacji inwestycji: ,,Budowa otwartego zbiornika retencyjnego służącego do gromadzenia wód opadowych, roztopowych, wód gruntowych we wsi Siwki”
Inwestycja realizowana była metodą zaprojektuj i wybuduj.
Realizacja inwestycji możliwa była dzięki wsparciu Województwa Podlaskiego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, Zarządzanie zasobami wodnymi poddziałanie „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa”.
Kwota dofinansowania to 187 tys. zł co stanowi 100 procent wartości całkowitej zadania.
::news{"type":"see-also","item":"42923"}
kk14:35, 22.09.2025
Potężny ten zbiornik...
Zbiornik17:36, 22.09.2025
W Kolnie też mamy zbiornik przy galerii jak popada 😜😁🤣
Pan18:56, 22.09.2025
Pan wójt na burmistrza. Ciągle w gminie to , w gminie tamto. Jak gospodarz dobry to i porządek jest na wioskach.
Zaskroniec 19:53, 22.09.2025
A kiedy w gminie Kolno ? Bo już kampania się zaczęła a jeszcze tyle do wyborów a już Roberto działa i wszystko zostanie w rodzinie i będzie tak jak teraz .
Grabowiak.21:26, 22.09.2025
Na kawałek sadzawki to są pieniądze,a na drogę w Milewie to nie,takich mamy włodarzy.Zapraszamy przejechać się przez Milewo w kierunku Białej Piskiej.Wstyd i pogarda dla mieszkańców.
Josh04:19, 23.09.2025
Za mały elektorat
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Łączny majątek tu widocznych myślę, że sięga bez problemu 1mld zł
Jan
19:10, 2026-06-21
Sprzęt do nauki zdalnej dla szkoły
Na prowincji deficytu nie mam . Nie maja pracy to mogą pójść na podyplomowe i są nauczycielami.
Ot co
17:41, 2026-06-21
Prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w ...
Dlaczego władze powiatu nie zwołują sztabu kryzysowego? Dlaczego nie ma utworzonego centrum chłodzenia? Jak szpital jest przygotowany na masowe przypadki udarów u osób chorych i starszych? Gdzie żeście kasę przepiepszyli!
dziady!
16:34, 2026-06-21
20 lat LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”
A dlaczego nie zaprosili pomysłodawcę ??
????
14:11, 2026-06-21