Widowiskowa inscenizacja wypadu sprzed 76 lat oddziału kawalerii poza granice Prus Wschodnich z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjna dla publiczności.
z Kolna18:21, 06.09.2015
super widowisko, oby więcej takich
Pozostałe komentarze
...05:33, 07.09.2015
Co pod niektórymi ułanami koń już ledwo zipie.
hehe11:18, 08.09.2015
Był jeszcze meserszmit z powiatu, kołował, ledwo trzymając pułap
przykład z b/g/ury11:53, 08.09.2015
[quote name="hehe"]Był jeszcze meserszmit z powiatu, kołował, ledwo trzymając pułap[/quote]
A który z powiatu tak chodził jak meserszmit?
Może powiesz wszystkim.
Sznez13:26, 08.09.2015
Rekonstrukcja: https://www.youtube.com/watch?v=LQiWdpPjRv0
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Imieniny Jana z Kolna (plakat)
festyn godny Kolna🤣🤣🤣🤣
hihihi
09:50, 2026-06-26
Stanowisko Sejmiku w sprawie relacji z UE
ten podstępny program safe to wysoko oprocentowana POŻYCZKA, kolejne pokolenia będą to spłacać i my też, nikt za darmo nic nie daje.
naga prawda
09:48, 2026-06-26
Wojciech Sienicki pokieruje spółką PKS Nova
fajnie wyglądają w tych swoich garniturkach jak takie nadęte bufony🤣🤣🤣
bufonista
09:45, 2026-06-26
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Obradują uchwalają siedzą za to biorą pieniądze ale dla siebie my mamy podwyzki żeby oni mieli kase
Naszka
07:20, 2026-06-26