W niedzielę w Koźle odbyła się Noc Świętojańska przygotowana przez Centrum Kultury Gminy Kolno.
W programie nie zabrakło atrakcji, w tym m.in. występu nowego zespołu dziecięcego – Il canto, 10 - lecia zespołu Magnum Noli, gali disco polo, obrzędu sobótkowego, pokazu tańca z ogniem, konkursu na wianek i szeregu atrakcji dla dzieci.
Publiczność bawiła się przy muzyce zespołów: Aga eN, Bonit, Majkiel, i Karol K.
Obrzęd sobótkowy przedstawiła grupa dzieci, która do występu przygotowywała się pod kierunkiem instruktora z CKGK.
Źródło: UG Kolno
Zobacz więcej zdjęć: http://www.gminakolno.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Imieniny Jana z Kolna (plakat)
festyn godny Kolna🤣🤣🤣🤣
hihihi
09:50, 2026-06-26
Stanowisko Sejmiku w sprawie relacji z UE
ten podstępny program safe to wysoko oprocentowana POŻYCZKA, kolejne pokolenia będą to spłacać i my też, nikt za darmo nic nie daje.
naga prawda
09:48, 2026-06-26
Wojciech Sienicki pokieruje spółką PKS Nova
fajnie wyglądają w tych swoich garniturkach jak takie nadęte bufony🤣🤣🤣
bufonista
09:45, 2026-06-26
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Obradują uchwalają siedzą za to biorą pieniądze ale dla siebie my mamy podwyzki żeby oni mieli kase
Naszka
07:20, 2026-06-26