Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwudziestu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
To:
kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
cztery starsze kobiety z Łomży, izolacja domowa
trzy młode kobiety z Łomży, izolacja domowa
dwoje dzieci z Łomży, izolacja domowa
młoda kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
pięciu młodych mężczyzn z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
dziecko z Suwałk, izolacja domowa
młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa.
Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. Prosimy o uszanowanie ich prywatności.
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 843 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.
Wyzdrowiała kolejna osoba (w sumie 454) - starsza kobieta z Białegostoku.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W Kolnie oddasz honorowo krew
nie dość że wydoją nas z kasy to jeszcze wyssaja naszą ostatnia krople krwi.
krwiopijcy
09:44, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Jak sam był Vice starosto i dyrektorem od dróg powiatowych to nie zrobił tylko teraz cwaniaka udaje. Trzeba było zrobic a nie teraz udawac zatroskanego
Zofia
00:04, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Niezły teatrzyk
Wow
23:17, 2026-06-24
W Kolnie oddasz honorowo krew
Nie w każdy ostatni piątek, bo teraz są co dwa miesiące
Zasłużony Hadek
22:54, 2026-06-24