W miniony piątek w restauracji Colnus odbyło się świąteczne spotkanie opłatkowe sympatyków i przyjaciół samorządu Powiatu Kolneńskiego.
Starosta Stanisław Wiszowaty złożył życzenia dalszej dobrej współpracy dla dobra i rozwoju ziemi kolneńskiej dziękując wszystkim samorządom oraz władzom wojewódzkim za owocną współpracę w mijającym roku. Życzył zdrowych, radosnych pełnych spokoju i rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia.
Były życzenia świąteczne i noworoczne, jednak najważniejszym wydarzeniem spotkania wigilijnego było podzielenie się opłatkiem. Nie zabrakło kolęd i wigilijnych potraw. Spotkanie przebiegało w miłej, rodzinnej i świątecznej atmosferze.
Oprawę muzyczną spotkania zapewniły solistki z KOKIS w Kolnie (Ewelina Targońska, Aleksandra Cudnik i Natalia Święczkowska) wraz ze swoim opiekunem Pawłem Podeszwik.
Ciekawski17:49, 29.12.2017
Kurde, niektórzy samorządowcy to raz są częściowo niepełnosprawni, by za chwile po podróży do centrum dowodzenia "SM" w momencie ozdrowieć...ciekawe...
Filipinka20:08, 29.12.2017
Na zdjęciach nie widać przewodniczącego. Czyżby nie był zaproszony? A może konflikt jakiś się szykuje w powiecie...
K11:51, 30.12.2017
Przecież jest...
Kocia morda23:39, 29.12.2017
Nic tylko szukasz senscji a wystarczy
Edmund.B09:53, 30.12.2017
A może jeszcze co niektórzy nie zdążyli wytrzeźwieć po Andrzejkach hihi ;)
Kolniak11:47, 30.12.2017
Oj Oj, szukanie na siłę sensacji ;) dlaczego portal nie wysłał swojego fotografa? On to dopiero by narobił obiektywnych zdjęć ...
J.19:26, 03.01.2018
na zdjęciach widać dziekana i to rozumiem ale ten drugi- co tam sobie załatwia?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolno: Planowany nabór wniosków AZBEST 2026
A na blachodachówkę to tez można składać?
Jadżka
15:35, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
No to prawidłowe skojarzenia ma ta czytelniczka skoro ten przystanek przypomina jej komunę, bo w Kolnie jest komuna ciągle.
o to to
15:30, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Pif paf pif paf ale w wyborach to wszyscy razem burmistrz, wójt i starosta . Głosujecie na nas bo co tamci mogą będzie katastrofa wszystko upadnie.I tak będzie zawsze to wyglądało.Nie bójmy się zmian.
Henryk
14:16, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Przerażająca biurokracja.
kurp
13:20, 2026-06-27