To okazja do wspólnego spotkania i złożenia sobie życzeń. Przedstawiciele instytucji, które codziennie współpracują ze Starostwem Powiatowym w Kolnie spotkali się na symbolicznej wigilii. Zaproszeni goście, po odsłuchaniu fragmentu Ewangelii o narodzinach Jezusa, dzielili się opłatkiem i składali nawzajem życzenia.
W Wigilii uczestniczyli, między innymi, Poseł Kazimierz Gwiazdowski, obecni byli również przedstawiciele lokalnych samorządów, szkół, bibliotek, kościoła, Straży Pożarnej, Policji, Prokuratury oraz jednostek organizacyjnych Starostwa Powiatowego. Gospodarzem spotkania był Starosta Kolneński, Tadeusz Klama
Podczas spotkania goście mogli aktywnie uczestniczyć w części artystycznej śpiewając kolędy. Tę część zaprezentowała młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie. Młodzież zorganizował ks. Grzegorz Kierski.
Zbyszek11:50, 20.12.2022
Czytając o skandalach i przestępstwach popełnianych przez księży posiadam uzasadnione obawy że nawet oni w Boga nie wierzą a ciemny lud łyka wszystko. Przypominam że Polska to swiecki kraj.
H17:22, 20.12.2022
Się mylisz, Francja to świecki kraj, Polska jest wyznaniowa-rzymsko-katolicka.
Gfh17:25, 20.12.2022
I gwiazda jest morda jak tatar
Jula16:41, 21.12.2022
Pisem pasiona .
Salony antoni17:28, 20.12.2022
Cytat z artykulu... "Podczas spotkania goście mogli aktywnie uczestniczyć w części artystycznej śpiewając kolędy.... " Ale żreć i pić mogli jusz tylko wybrańcy narodu, włodarze, i poplecznicy....zwykły obywatel zadowolił się kolędą...? a tera won...władza bendzie żreć...
Chyle czoła padam na kolana...?
Pozostałe komentarze
Janek 11:16, 20.12.2022
Z rozmachem a wigilija. Widzę że i samotny wędrowiec też jest.
Ja12:24, 20.12.2022
Weź Janek wyluzuj. Nie zazdrość wigilii ludziom. Dla ciebie miejsce też by się znalazło.
Użytkownik14:49, 20.12.2022
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Uop17:19, 20.12.2022
Klama, to też kurp.Powinien jak ten z Turośli, odprawić wigilie na parkingu przed starostwem. Taka świecka tradycja. A i podobny jeden do drugiego.
Arturoooo 19:57, 20.12.2022
Spotkanie opłatkowe jak u prezydenta RP a co nas nie stać. Kolno to bogate miasto.
Wigilia21:31, 20.12.2022
Szlachta się bawi a hołota na to pracuje. Czy mieszkańcy doczekają się kiedyś jakiejś miejskiej Wigilii ? Wigilia dla uboższych? Festynów coraz mniej imprez kulturalnych żadnych. Cała kasa pompowana w Orła
Ja09:42, 21.12.2022
Przed wyborami na pewno już w Turośli zaczęli.
Rr08:22, 21.12.2022
Ciekawi mnie co będą robić ci niektórzy z pierwszego rzędu gdy skończy się kadencja miłościwie nam panujących
Puk10:55, 21.12.2022
Poradzą sobie nie martw się to od lat te same gęby tylko stołkami się zmieniają. Swój o swoim nie zapomni.
Od klaskania...13:13, 21.12.2022
...już mają dłonie opuchnięte, cóż robić, jaka praca taka choroba zawodowa.
Brawo 23:27, 21.12.2022
Bardzo ładne przedstawienie.
I
naruszono regulamin22:09, 22.12.2022
Kogo prawda tak ubodła? Zaprawdę powiadam wam, tylko prawda was wyzwoli!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Najważniejsze jest żeby tupało do nocy po całym Kolnie... olać rodziny z dziećmi.. najwazniejsze żeby patola dobrze się bawiła
Jestem za Kolnem.
22:43, 2026-06-27
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A w mieście to nie wiedzą co to jest cisza nocna..?
Mam juz dosc Kolna
22:41, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Nie ma autobusu do Olsztyna tyna więc nie ma przystanku a radny obiecał ze poszła petycja do burmistrz i cich o tak się wszystko załatwia z dużej burzy mały deszcz niedługo wybory znowu będą obiecać a my uwierzymy
5555
22:31, 2026-06-27
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
To tak się traktuję ludzi biednych.A dlaczego oni nie mają podciągnięto ogrzewania miejskiego?Ci ludzie palą w piecach i chyba muszą gdzieś trzymać opał.Ich bloki nie różnią się od tych socjalnych i jeszcze podkłada im się kłody.A miasto nie może sprzedawać im tego za przysłowiową złotówkę.Robicie place zabaw za 2 miliony. Trochę dobroci dla tych mieszkańców a dobro podwójne powraca.Targowica jest dużym placem tam można postawić blok socjalny.
Tomek
21:57, 2026-06-27