Zakończono termomodernizację budynków użyteczności publicznej gminy Grabowo w zakresie docieplenia ścian i montażu instalacji fotowoltaicznej (część 2) dotyczącą budynku Szkoły Podstawowej w Grabowie.
Zadanie dofinansowano ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 - 2020.
Wartość robót prac termomodernizacyjnych wyniosła 1.920.681,29 zł. Dofinansowanie ze środków unijnych wyniosło do 75% kosztów kwalifikowanych.
Termomodernizacja całkowicie zmieniła wygląd i estetykę budynków szkolnych.
Ponadto pozwoli na zmniejszenie kosztów dotyczących energii elektrycznej i opału.
Andrzej Kaliściak
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolno: Planowany nabór wniosków AZBEST 2026
A na blachodachówkę to tez można składać?
Jadżka
15:35, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
No to prawidłowe skojarzenia ma ta czytelniczka skoro ten przystanek przypomina jej komunę, bo w Kolnie jest komuna ciągle.
o to to
15:30, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Pif paf pif paf ale w wyborach to wszyscy razem burmistrz, wójt i starosta . Głosujecie na nas bo co tamci mogą będzie katastrofa wszystko upadnie.I tak będzie zawsze to wyglądało.Nie bójmy się zmian.
Henryk
14:16, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Przerażająca biurokracja.
kurp
13:20, 2026-06-27