W ostatni weekend wakacji odbył się piknik rodzinny kończący lato, zorganizowany dzięki współpracy Polenergii, Gminy Grabowo, Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabowie oraz Biblioteki Publicznej Gminy Grabowo.
Wydarzenie oferowało dzień pełen atrakcji, edukacji i dobrej zabawy. Wśród przygotowanych niespodzianek znalazła się strefa animacji dla najmłodszych, kolorowe dmuchane zjeżdżalnie, a także angażujące warsztaty edukacji ekologicznej, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dodatkową atrakcją było niezwykłe Kino 9D, które zapewniło niezapomnianych wrażeń.
Zorganizowano także rodzinny konkurs czytelniczy, który nie tylko integrował uczestników, ale również promował czytelnictwo w kreatywny i radosny sposób. Na miejscu nie zabrakło także strefy gastronomicznej z grillem, lodami oraz muzycznej oprawy – o dobrą zabawę zadbał DJ Karol.
Na pikniku nie zabrakło również ważnych elementów edukacyjnych i profilaktycznych. Państwowa Inspekcja Sanitarna przygotowała specjalny namiot z materiałami i poradami w zakresie profilaktyki zdrowotnej, a w namiocie Kolneńskiej Grupy Pierwszej Pomocy można było nauczyć się podstaw ratowania życia – za co serdecznie dziękujemy wszystkim instruktorom.
Piknik był nie tylko doskonałą okazją do zakończenia wakacji w radosnej atmosferze, ale także do wspólnej integracji i promowania ważnych wartości –edukacji, zdrowia i ekologii.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Wybory idą trzeba teraz wciskać ludziom banialuki o nadwyżkach🤣🤣🤣🤣 a dwa miechy temu brali kredyt 5 baniek na 300tysi odsetek na upadający szpital żle zarządzany, w tym parabanku musieli mieć niezły ubaw że takich frajerów udało się w ten kredyt wkopać. Przecież to nie ich, nie oni go będą spłacać. Powiat znów jest bogaty i zarządzany wzorowo! Oddział chirurgiczny obsługuje 1 prawie emerytowany chirurg gdzie wcześniej dwóch w sile wieku nie dawało rady🤣🤣🤣🤣 Normalnie cuda! I na koniec tradycyjnie: starosta do odwołania!
Kredytobiory
14:42, 2026-06-25
Jeden za groźby karalne, drugi za chuligaństwo
ich łapom nikt nie umknie, ludzie drżyjcie!🤣🤣🤣🤣🤣
drżący
14:37, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
To sobie rozkradnijcie te nadwyżkę, a potem bierzcie kredyty, *%#)!& lud będzie spłacać, przecież wy to potraficie śmiało!
żałosne!
14:32, 2026-06-25
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
A te stoły, to nie za wysokie w stosunku do krzesełek?
x
14:08, 2026-06-25