W niedzielę w Koźle odbyła się Noc Świętojańska przygotowana przez Centrum Kultury Gminy Kolno.
W programie nie zabrakło atrakcji, w tym m.in. występu nowego zespołu dziecięcego – Il canto, 10 - lecia zespołu Magnum Noli, gali disco polo, obrzędu sobótkowego, pokazu tańca z ogniem, konkursu na wianek i szeregu atrakcji dla dzieci.
Publiczność bawiła się przy muzyce zespołów: Aga eN, Bonit, Majkiel, i Karol K.
Obrzęd sobótkowy przedstawiła grupa dzieci, która do występu przygotowywała się pod kierunkiem instruktora z CKGK.
Źródło: UG Kolno
Zobacz więcej zdjęć: http://www.gminakolno.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Walne Zebranie Sprawozdawcze Orła Kolno
Niedlugo Podlaski Zwiazek Pilki Noznej w klasie okregowej doprowadzi ze z klasy okregowej do IV ligi awansuje 4 druzyny i i 4 druzyny soadna do A klasy czyli prawie polowa To jest paranoja
kibic z Podlasia
13:08, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Łubu dubu,łubu dubu itd. tyle lat minęło ale nadal aktualne.
Misiu
12:50, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Chyba tylnymi drzwiami radni wchodzą do lekarza . Radni w kolejce .. na pohybel.
Winni
12:49, 2026-06-26
Imieniny Jana z Kolna (plakat)
festyn godny Kolna🤣🤣🤣🤣
hihihi
09:50, 2026-06-26