Zawodnicy Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu - Gabriela Mroczkowska, Maksymilian Rakowski i Aleks Prusinowski - grali (04.02) w Goniądzu o tytuły mistrzów tego miasta w tenisie stołowym.
W kategorii chłopców klas V-VIII losowanie dla Maksymiliana i Aleksa nie było łaskawe i już w pierwszych grach trafili na starszych i bardziej doświadczonych zawodników z Gołdapi, Białegostoku i Ełku. W ostatecznej klasyfikacji Prusinowski wywalczył miejsce V, a Rakowski XVII na 24 startujących.
Miejsce na najniższym stopniu podium za zawodniczkami z Gołdapi i Pisanicy oraz brązowy medal w kategorii dziewcząt V- VIII wywalczyła Gabriela Mroczkowska.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Łubu dubu,łubu dubu itd. tyle lat minęło ale nadal aktualne.
Misiu
12:50, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Chyba tylnymi drzwiami radni wchodzą do lekarza . Radni w kolejce .. na pohybel.
Winni
12:49, 2026-06-26
Imieniny Jana z Kolna (plakat)
festyn godny Kolna🤣🤣🤣🤣
hihihi
09:50, 2026-06-26
Stanowisko Sejmiku w sprawie relacji z UE
ten podstępny program safe to wysoko oprocentowana POŻYCZKA, kolejne pokolenia będą to spłacać i my też, nikt za darmo nic nie daje.
naga prawda
09:48, 2026-06-26