Przez pierwsze trzy dni ferii można był pograć na hali sportowej podczas Zimowego Turnieju w Piłkę Nożną Drużyn Osiedlowych zorganizowanego przez KOKiS. Zawodnicy wystartowali w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy I- IV , szkoły podstawowe klasy V-VIII i szkoły ponadpodstawowe.
Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn, 5 ze szkół ponadpodstawowych, 2 z klas V-VIII szkół podstawowych, ale zabrakło najmłodszych z klas I-IV . I tutaj nasuwa się refleksja, gdyż w ubiegłych latach brało udział od 10 do 14 zespołów - czy oznacza to, że najmłodsi wybrali komputery i siedzenie przed TV? Trochę szkoda bo najmłodsi piłkarze zawsze wnoszą najwięcej radości!
Nie zawiedli zawodnicy ze szkół średnich, którzy zagrali dobry futbol, walcząc do ostatniego meczu o zwycięstwo. Jak można było zauważyć większość graczy to nasi starzy bywalcy, którzy wyrastali przy obiektach sportowych i uczestniczyli od dziecka turniejach organizowanych przez KOKiS.
W kategorii młodszej zawodnicy rozegrali trzy mecze między sobą (daliśmy im pograć). W tej kategorii zwyciężył zespół Bez Nazwy, drugie miejsce zajął Red Bulls, a królem strzelców został Antoni Pomichowski.
W kategorii szkół średnich najlepszymi okazali się Wyjadacze, druga była Kolaboracja, a na trzecim uplasowała się drużyna JKS Ptaki/Kolno.
Najwięcej bramek strzelił Mikołaj Cudakiewicz. Ponadto w turnieju zagrały drużyny BKL Rekords oraz Banda Łysego.
Organizatorzy dziękują licznie przybyłym kibicom za głośny doping.
Drużyny biorące udział w turnieju zostały nagrodzone okolicznościowymi medalami i statuetkami, które zawodnikom wręczyła i udekorowała dyrektor KOKiS Alicja Szymańska.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Pan radny Wiszowaty ma rację
Jednak
16:35, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Czy sukcesem jest też zamkniecie bursy, oddziału położniczego oraz prze 2 miesiące oddziału chirurgii i poradni chirurgicznej? Dlaczego o tym nie mówisz przecież to ty i starosta tego dokonaliście. Jeżeli to jest twój sukces to gratuluje.
Tomek
14:56, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
wzieli kredyt na szpital i nie mają zadłużenia ahahhahhah normalnie cuda ludzie cuda!
ahhahahaha
14:48, 2026-06-26
Stanowisko Sejmiku w sprawie relacji z UE
I bez safe wszystko jest zadłużone.
Ja
14:11, 2026-06-26