Pod takim tytułem odbył się 14 sierpnia w Parku Miejskim w Kolnie wspaniały koncert muzyczny. Na scenie pojawili się kolneńscy artyści.
Przy akompaniamencie klawiszy Pawła Podeszwika i gitary Jana Górskiego zaprezentowały się zespoły i soliści KOKiS. W ich wykonaniu usłyszeliśmy znane standardy najwybitniejszych polskich artystów, między innymi Maryli Rodowicz, Lombardu i Hey.
Sprzyjająca pogoda sprawiła, że mimo wieczorowej pory na placu zasiadły tłumy widzów. Nie zabrakło wspólnych śpiewów i tańców.
„Bylejaki” pociąg profesjonalnie poprowadziła instruktorka KOKiS Anna Podeszwik. W niezwykle skuteczny sposób potrafiła rozruszać widownię.
Mieszkanka21:38, 15.08.2022
Swietna impreza, gratulacje dla organizatorów,prosimy o wiecej.Atmosfera fantastyczna i park pięknie wygląda,
Betonoza? Nie. Napra09:59, 16.08.2022
Tak na marginesie i w nawiązaniu do Twojego postu: to naprawdę piękny płac miejski i doskonale miejsce na takie imprezy. Brawo burmistrz, rada miasta, wykonawcy projektu, wykonawcy robót. Brawo dla wszystkich zaangażowanych w rewitalizację miasta na milionie frontów.
No i brawa dla naszych fantastycznych artystów.
Rob21:40, 15.08.2022
Gratulacje dla Ani i Pawła oraz wszystkich wykonawców.
Sysy06:22, 16.08.2022
Przyjemnie się ogląda foto wiem też,że było fajnie.Gdyby takich imprez miało być więcej kosz z poduszkami,podkładkami dla widzów żeby nie siadali na betonie.Kola gospodyń mogłyby uszyć coś takiego.
Rolnik21:04, 17.08.2022
Można było sobie z domu przynieść.
zygi21:11, 17.08.2022
Można by przynieść z domu,można też nie przychodzić na koncert,posłuchać muzyki w fotelu.Kilkadziesiąt a może kilkaset osób z poduchą pod pachą na występ.Poduchy miejskie wracają do kosza i nikt nie musi pamiętać wychodząc na imprezie o siedzisku.
Pozostałe komentarze
Blejm20:06, 16.08.2022
Dobrze, że jest tylu młodych zdolnych kolniaków.
ja22:22, 16.08.2022
Gratulacje dla Ani i Pawła było super .I tu widać jak ktoś robi to co lubi i ma do tego tak uzdolnionych młodych wykonawców to się chce tego słuchać i oglądać .Wielkie podziękowania za wasz wkład w to co robicie dla mieszkańców .
Pani11:15, 17.08.2022
Pani śpiewaczka dzień dobry niech się nauczy mówić i nosa nie zadziera. Miała być taką gwiazda a skończyła jsk skończyła.
Tomasz10:22, 17.08.2022
No i co Prawdziwy Zigi?
Prawda, że mamy piękny park?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Od początku czerwca utonęło 30 osób
Ja z innej beczki. Słowo do policjantów. Czy policjanci nie słyszą gdy po południu lub o 23:00 na miasto wyrusza dwóch motocyklistów. Motory wyją na całe osiedle. Nie widać już ich ale słychać jeszcze długo długo najczęściej wyjeżdżają ulicą 11 listopada i w miasto. Weźcie się za tych cwaniaków w końcu!!!
123
23:06, 2026-06-25
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
No tak jak zwykle cicho sza.Wszyscy słyszeli na jednej radzie blok socjalny na drugiej komunalny.I kto pomoże tym ludziom?
Nikt
22:39, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Parafraza polish jok
wika
21:00, 2026-06-25
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
Ponoć zapisano tyko 16 dzieciaków i dlatego ponawia się zapisy. Ile miejsc jest w tym żłobku ? Z jakich środków Burmistrz będzie finansował ten żłobek? Do tej pory wszystkie maluchy mieściły się w żłobku prywatnym za podobne opłaty.
maluch
19:34, 2026-06-25