Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

Za nami turniej w piłkę siatkową kobiet (fotorelacja)

Zebrał KS 11:50, 13.03.2023 Aktualizacja: 17:21, 18.10.2025
4 Za nami turniej w piłkę siatkową kobiet (fotorelacja)

Dziewczyny z Mazur zdominowały Otwarty Turniej w Piłkę Siatkową Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Kolno.

W zawodach zorganizowanych (12.03) przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu rywalizowały 3 zespoły: Belfer Szczytno, II LO Pisz i Kolnianki.

Zdecydowanymi zwyciężczyniami zawodów zostały siatkarki ze Szczytna, które w obu rozegranych meczach pokonały swoje przeciwniczki po 3:0.

W spotkaniu decydującym o drugim miejscu zawodniczki z Pisza pokonały zespół z Kolna 3:1.

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Iwona Chełchowska ze Szczytna.

Puchary i medale wręczał burmistrz Kolna Andrzej Duda. Zawody sędziował Marcin Konstanty.

(Zebrał KS)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

SiatkarzSiatkarz

2 1

A gdzie Kolneńska młodzież się podziała, nie było chętnych z liceum, technikum?

15:01, 13.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

młodzież młodzież

1 1

uczy się do matury...

19:55, 14.03.2023

Siatkarz1Siatkarz1

2 6

Nie chcą brać udziału w promowaniu co poniektórych

17:46, 13.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

TomaszTomasz

5 1

Weź coś na alergię, albo na depresję.

12:26, 14.03.2023


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%