W czwartek drużyna Seniorów rozegrała swój kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem był zespół sąsiada zza miedzy, występujący w lidze okręgowej GKS Stawiski.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0 dla Orła (grano 3x30 minut). Bramki zdobywali: M. Koc - 2, K. Kopańczyk - 1, zawodnik testowany - 2, N. Strymuliak oraz R. Brzeziński.
Wcześniej zespół z Kolna (17.02) podejmował drużynę Śniardwy Orzysz. Grający w lidze okręgowej piłkarze gości byli tylko tłem dla naszych zawodników. Zespół z Kolna zdeklasował rywali i pokonał ich 6:1.
Gole dla Orła strzelali: Mateusz Koc (2), Nazar Strymuliak (2), Tymor Tsarkov i Denys Myslyvchenko (trzej ostatni to piłkarze z Ukrainy, którzy walczą w barwach Orła - Nazar gra u nas od jesieni ubiegłego roku, natomiast Tymor i Denys to nowe nabytki klubu).
Przypomnijmy, że Orzeł 15 lutego mierzył się na własnym boisku z zespołem Wissy Szczuczyn. Goście okazali się lepsi, a mecz zakończył się wynikiem 2:6 (1:3). Obie bramki zdobył Patryk Banach. Zespół z Kolna rozegrał wtedy całą pierwszą połowę w rezerwowym składzie.
Kolejny i najprawdopodobniej ostatni sparing przed ligą zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę (26.02.). Przeciwnikiem będzie zespół z mazowieckiej ligi okręgowej Rzekunianka Rzekuń.
Być może do końca tygodnia poznamy również nowego trenera Orła. Takie przynajmniej zapowiedzi przekazał nam członek zarządu KKS Piotr Dąbkowski.
192916:22, 24.02.2023
Jazda po utrzymanie!
Michał10:58, 25.02.2023
A za dnia nie można grać?. Niby mamy oszczędzać bo energia droga. Ciemniaki.
XD11:54, 25.02.2023
Szkoła, praca pomyśl Pan :)
taki fakt15:21, 25.02.2023
Jakieś miliony wydane (lub zmarnowane) w budowę nowego stadionu a jakie wyniki naszego Orła?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Obradują uchwalają siedzą za to biorą pieniądze ale dla siebie my mamy podwyzki żeby oni mieli kase
Naszka
07:20, 2026-06-26
Od początku czerwca utonęło 30 osób
Ja z innej beczki. Słowo do policjantów. Czy policjanci nie słyszą gdy po południu lub o 23:00 na miasto wyrusza dwóch motocyklistów. Motory wyją na całe osiedle. Nie widać już ich ale słychać jeszcze długo długo najczęściej wyjeżdżają ulicą 11 listopada i w miasto. Weźcie się za tych cwaniaków w końcu!!!
123
23:06, 2026-06-25
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
No tak jak zwykle cicho sza.Wszyscy słyszeli na jednej radzie blok socjalny na drugiej komunalny.I kto pomoże tym ludziom?
Nikt
22:39, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Parafraza polish jok
wika
21:00, 2026-06-25