Redakcja Kolniaka24 otrzymała kolejny list, w którym poruszany jest problem zaśmiecania. - Piękny słoneczny dzień. Aż prosi się na spacerek po lesie. I co na samym wejściu? - pyta nadawca listu.
- Otóż widok wysypiska śmieci w lesie. Piękna malownicza miejscowość Ptaki na rzeką Pisą zaprasza turystów na wypoczynek, a tu co? Wstyd i tyle - podkreśla zniesmaczony Czytelnik w liście do Kolniaka24. - Ludzie nie potrafią dbać o dobro przyrody, a szkoda.
Poniżej zdjęcia z lasu wykonane w okolicy byłej zlewni mleka w Ptakach.
Elena10:57, 04.06.2020
Ja do sprzątania lasu Wziąłbym tych co biorą 500 Plus i nic nie robią
Chop11:30, 04.06.2020
No co ty jeszcze by się zmęczyli, nie daj Boże
Pozostałe komentarze
ja10:03, 04.06.2020
To jeszcze z czasów prl. Wtedy wypalali mleko. Działo się oj działo
Sołtys 11:46, 04.06.2020
A co na to sołtys gospodarz tego sołectwa? Już powinien działać toć to wizytówka że ho ho.
Oj12:24, 04.06.2020
Takiego syfu w gminie jest dużo więcej. Postarajmy się to udokumentować i zobaczymy co wójt zrobi.
X y z17:33, 04.06.2020
Wójt powinien wszystkich nierobów z gminy zebrać do kupy i wysłać do porządków
Chodzi mi o tych co całe życie siedzę w mopsie i czekają aż im dadzą kasę
MGeta12:04, 05.06.2020
To może jako ciekawostka:
https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/czy-gospodarstwa-utona-w-zuzytej-folii-rolniczej/
Czytaj: rolnicy już masowo zakopują lub wywożą do lasów folie. Odbiór każdej ilości odpadu powinien być bezpłatny, inaczej dzikie wysypiska będą. Jeśli nie starcza na bezpłatną utylizację, to doliczyć coś do ceny produktu aby było na późniejsze dołożenie
Outsider'ka22:06, 26.06.2020
Dopóki ludzie nie zrozumieją, że sami podcinają gałąź na której siedzą tak będzie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Przecież nie będą się ganić, a już na pewno nie przyznają się do błędów, czy porażek. Poza tym, nie gryzie się ręki , która karmi, prawda? Sukcesy? Nie widać. Do porażek lepiej się przyznać, bo wyborcy je widzą. Ale czy zarząd je widzi?
Iks
22:54, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Myli się Pan bo te dzieci mimo że skończyli szkołę to nie mają tatusiów co im załatwią posady.Bo dzieci za...radnych to już siedzą w biurach na stażach i sobie zarabiają.
Lech
21:59, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Gość zlikwidował bursę a teraz się mądrzy.
Prawdziwy Zigi
20:47, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Serio, ten pan powinien zniknąć z życia publicznego.
do odwołania
18:57, 2026-06-26