Fotorelacje

Zamknij
09:09, 04.06.2020

Piękny słoneczny dzień. Aż prosi się na spacerek po lesie. I co na samym wejściu? Widok wysypiska śmieci w lesie.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zakończenie roku szkolnego w szkołach Powiatu Kolneńskiego
zobacz fotorelację
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno
zobacz fotorelację
Wędkowanie w Grabowie
zobacz fotorelację
Żłobek Miejski w Kolnie
zobacz fotorelację
Festyn Rodzinny w Turośli
zobacz fotorelację
Ćwiczyli, jak ratować życie
zobacz fotorelację
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabowie
zobacz fotorelację
„Kreatywna wieś”
zobacz fotorelację
Integracyjna wycieczka na Mazury
zobacz fotorelację
Turnieje Piłki Nożnej z okazji 1. rocznicy powstania klubu
zobacz fotorelację

komentarz (1)

ŚmieciŚmieci

1 0

Bo nawsi to tylko sie kłócą kombinuja i nie segregują śmieci . a nie wspominając juz o opłacie za śmieci. najlepiej smieci wywiesc do lasu. w mieści opłaca każdy mieszkaniec za smieci i nie ma problemu. Ludzie na wsi lepiej przemyslcie swoje zachowanie. Może jakies profilaktyczne spotkania by wójt zorganizował a nie tylko gościnki ... imieninki.

11:23, 04.06.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz