Obecnie trwają prace związane z wymianą sieci wodociągowej z przyłączami do budynków. Po ich zakończeniu wykonawca przystąpi do prac nad przebudową chodników, zjazdów i jezdni.
Zadanie polega na przebudowie drogi gminnej Łabno Małe wraz z infrastrukturą techniczną – przebudowa kanalizacji deszczowej i elementów kablowej linii telekomunikacyjnej.
Wykonawcą jest firma Budownictwo Inżynieryjne z Zambrowa. Inwestycja będzie kosztowała ponad 2,4 mln.
Projekt jest współfinansowany ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Labnianka10:20, 16.05.2024
A kiedy badzie robiona labna dużą przecież radny Klaudiusz przed wyborami nam załatwi remont
Do łabmianka10:28, 16.05.2024
Gratulacje za wybór radnego
Mały Łabniak16:03, 16.05.2024
Duże łabniaki to nie jest okręg wyborczy tego radnego.Nasz radny Klaudio tak jak obiecał tak jest - małe łabno jest robione.
Nie podszywajcie się07:15, 17.05.2024
To nie Jego rejon Łabno Duże. On ma Łabno Małe i właśnie spełnia jedną ze swoich wyborczych obietnic.
Pozostałe komentarze
Łabniaki10:47, 16.05.2024
Mieszkańcy Łabnej będą świętować - Kolniaki zazdroszczo.
Janek10:47, 16.05.2024
Wstyd się przyznać że na niego głosowaliście, no ale swój swojego zawsze znajdzie. To co : chluśniem bo uśniem :)
Kol12:16, 16.05.2024
Obiecanki były jak trzeba było zdobyć głosy a dzisiaj po wszystkim i się cieszcie ze macie radnego co wam wszystko obiecal
Jadzia13:08, 16.05.2024
A radny wojewódzki zadowolony ?
?13:57, 16.05.2024
Chyba nie bo nici w wicemarszałka a tyle było obiecanek to chyba jest niezadowolony.
Kol14:55, 16.05.2024
Na pewno się cieszy z zarobku ale to wszystko do czasu
Ja16:36, 16.05.2024
Tak to jest jak ego idzie przed człowiekiem , któremu zdaje się że wszystko może a tu nici .........
Brawo07:20, 17.05.2024
Dziękujemy Panie Klaudiuszu.Mój głos nie poszedł na marne👍
Tak tak...08:09, 17.05.2024
To na pewno wszystko jego zasługa! Projekt, przetarg, realizacja - wszystko w tydzień od sesji inauguracyjnej. No błyskawica!
Kolniaczek15:55, 17.05.2024
Sam sobie napisałeś ten komentarz?
Kol07:30, 17.05.2024
Zapamiętajcie tylko człowiekiem trzeba się urodzić a stanowisko to nabyta rzecz tragedia jak się z niego spada i nie dotrzymuje obietnic przed wyborczych
Onna16:58, 17.05.2024
Jak ulicy nie będzie otwierał Saflik to się nie liczy !
Z Łabnej 00:47, 18.05.2024
Już rok temu Pan Klaudiusz zbierał od nas podpisy, żeby zrobić tą drogę, mówił że zrobi wszystko żeby była zrobiona i dotrzymał obietnicy.
Labienianka13:04, 18.05.2024
Teraz radni mają nas w nosie najpierw odstawił cyrk a teraz będą brali pieniądze a my będziemy głosować na nich po to żeby im się dobrze żyło a nam podniosą za to podatki
Kol15:54, 18.05.2024
Teraz na labnej jednej i drugiej będziemy mieli autostrady dzięki radnemu klaudiuszowivii radnemu wojewódzkiemu ciekawe kiedy otwarcie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Wybory idą trzeba teraz wciskać ludziom banialuki o nadwyżkach🤣🤣🤣🤣 a dwa miechy temu brali kredyt 5 baniek na 300tysi odsetek na upadający szpital żle zarządzany, w tym parabanku musieli mieć niezły ubaw że takich frajerów udało się w ten kredyt wkopać. Przecież to nie ich, nie oni go będą spłacać. Powiat znów jest bogaty i zarządzany wzorowo! Oddział chirurgiczny obsługuje 1 prawie emerytowany chirurg gdzie wcześniej dwóch w sile wieku nie dawało rady🤣🤣🤣🤣 Normalnie cuda! I na koniec tradycyjnie: starosta do odwołania!
Kredytobiory
14:42, 2026-06-25
Jeden za groźby karalne, drugi za chuligaństwo
ich łapom nikt nie umknie, ludzie drżyjcie!🤣🤣🤣🤣🤣
drżący
14:37, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
To sobie rozkradnijcie te nadwyżkę, a potem bierzcie kredyty, *%#)!& lud będzie spłacać, przecież wy to potraficie śmiało!
żałosne!
14:32, 2026-06-25
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
A te stoły, to nie za wysokie w stosunku do krzesełek?
x
14:08, 2026-06-25