Prace na tym 14-kilometrowym odcinku, od października 2023 r., realizuje firma UNIBEP. Rozbierany jest istniejący korpus drogowy, wykonywana jest stabilizacji podłoża gruntowego, budowana jest kanalizacja deszczowa w miejscowości Jeże oraz prace przygotowawcze do rozpoczęcia przebudowy istniejących przepustów.
Planowany termin zakończenia inwestycji to 2026 rok.
- Inwestycja obejmuje wykonanie nowej konstrukcji jezdni o szerokości 7 m i o dopuszczalnym nacisku 11,5 t/oś, korektę łuków pionowych i poziomych, budowę i przebudowę przepustów oraz przebudowę obiektu mostowego na przepust. Zostaną także przebudowane istniejące skrzyżowania - informuje GDDKiA.
W ramach inwestycji powstanie również 12 zatok autobusowych z dojściami dla pieszych, chodnik w miejscowości Jeże oraz oświetlenie drogowe. Wykonane zostanie odwodnienie drogi oraz przebudowa istniejących zjazdów.
Wybudowane będą stanowiska do kontroli i ważenia pojazdów dla Inspekcji Transportu Drogowego. Inwestycja zostanie zrealizowana ze środków budżetu państwa.
jacek17:37, 19.11.2025
3 lata partolic sie z taka drózka,no ale widac jak praca wre, 2 pracowników na trasie,kompletna zenada
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Łączny majątek tu widocznych myślę, że sięga bez problemu 1mld zł
Jan
19:10, 2026-06-21
Sprzęt do nauki zdalnej dla szkoły
Na prowincji deficytu nie mam . Nie maja pracy to mogą pójść na podyplomowe i są nauczycielami.
Ot co
17:41, 2026-06-21
Prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w ...
Dlaczego władze powiatu nie zwołują sztabu kryzysowego? Dlaczego nie ma utworzonego centrum chłodzenia? Jak szpital jest przygotowany na masowe przypadki udarów u osób chorych i starszych? Gdzie żeście kasę przepiepszyli!
dziady!
16:34, 2026-06-21
20 lat LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”
A dlaczego nie zaprosili pomysłodawcę ??
????
14:11, 2026-06-21