Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnym dwóm kierowcom. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę.
W miniony czwartek kolejnych dwóch użytkowników dróg straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę.
- Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli przed 18, w Borkowie - informuje oficer prasowy kolneńskiej Policji. - 34-latek jechał skodą z prędkością 103 kilometrów na godzinę, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę. Mieszkaniec Pisza, tym samym, przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 kilometry na godzinę.
Drugi z kierowców, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym to 62-letni mieszkaniec Wrocławia.
- Mężczyzna jechał volkswagenem przez Mały Płock z prędkością 104 kilometrów na godzinę, gdzie obowiązuje "pięćdziesiątka". Obaj kierowcy, za zbyt szybką jazdę, stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na 3 miesiące - podsumowuje rzecznik tutejszej komendy.
Miejsca przeprowadzonych kontroli zostały wskazane przez internautów za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Czkawka hoddog21:29, 01.08.2021
*%#)!& ograniczenia. W każdym cywilizowanym kraju na odcinkach jak w Borkowie czy w mały Płocku jest ograniczenie do 70km/h. A w Polsce jak w lesie, gorzej, w Polsce jak w chlewie obsranym gównem. Wszędzie ograniczenie do 50km/h aby wymusić pieniądze z mandatów i podreperować budżet nieudolnych samorządów. Żenada
Pozostałe komentarze
Dwaith11:36, 01.08.2021
Szykuje się *%#)!&
Wnq18:28, 01.08.2021
Bardzo dobrze! Chociaż to i tak za mała kara dla tych imbecyli!
mia08:37, 02.08.2021
powinni tam stać codziennie i łapać *%#)!& wracałam w sobotę z porytego - dwa razy koleś by miał czołówkę - tak się spieszył na mazury , *%#)!&
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Takie rzeczy tylko w Kolnie. Nie ma takiego drugiego miasta w Polsce gdzie planowana przerwa trwa prawie 2 tygodnie. Chore to.
BKL 777
09:59, 2026-06-24
Zaprezentowała raport...
przestań chrzanić!
paniulko
08:43, 2026-06-24
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno (porządek obrad)
Nie widzę punktu o odwołaniu burmistrza i rady miasta, dlaczego tego nie ma?
Mieszkaniec
08:42, 2026-06-24
Pieniądze na zieloną energię w Gminie Kolno
może zmagazujnuja swoja głupote.
dziady
08:35, 2026-06-24