Prawie 40 osób wzięło udział 10 maja w konkursie recytatorskim „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki”. Konkurs odbył się w hali sportowej Kokis.
Jury miało trudny orzech do zgryzienia związany z wytypowaniem dwójki najlepszych recytatorów, którzy będą reprezentować powiat kolneński w finale wojewódzkim. Ten zaplanowano na 15 czerwca w Białymstoku.
Ostatecznie zdecydowano, że będą to: Kornelia Raszczyk z SP 1 w Kolnie (wykonała wiersz Małgorzaty Strzałkowskiej „Doświadczenie” i Maja Pietruszka z ZS w Zabielu (recytowała „Rozmawiała gęś z prosięciem” Jana Brzechwy).
Komisja konkursowa pracowała w składzie: Zofia Górska – Przewodnicząca, Bogumiła Ranik – członek, Stanisław Rojecki – członek.
Komisja postanowiła wyróżnić ponadto: Agatę Sielawę, Lenę Skrodzką, Szymona Biedrzyckiego, Maję Modzelewską, Aleksandrę Kleczyńską, Adama Paliwodę i Blankę Pikulińską.
KS
puk puk23:26, 10.05.2019
Konkurs recytatorski starszych uczniów?
czytelnik23:29, 10.05.2019
Fajne słodziaczki.
Sielawa.07:53, 12.05.2019
Nazwisko Sielawa nie odmieniamy :(
Obiektywny00:49, 13.05.2019
Wszytkie nazwiska w języku polskim odmieniamy!!! W razie wątpliwości proszę zwrócić się do prof. Miodka (choć on niepewny orientacyjnie) ewentualnie do prof. Bralczyka
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Do telexpressu, uwagi, faktów itp podac niech się pośmieją z zaścianka 🤣🤣🤣
Woda
16:32, 2026-06-24
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
I bardzo dobrze że się upomina o tę drogę ona jest w pierwszej kolejności do zrobienia. Nie ma chyba gorszej drogi w powiecie.
Droga
15:57, 2026-06-24
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
wiecie po co to jest robione? oni po prostu zakręcają ciepłą wodę i odkręcają po 4 dniach i odtrąbiają sukces, że jacy to oni są zdolni że tak szybko to potrafią zrobić, że bez nich Kolna pada i kwiczy, że są potrzebni i należy im się premia, tak było rok temu, w tym roku będzie tak samo, woda będzie około 3 lipca.
naga prawda
15:52, 2026-06-24
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Szkoda czytać tych bredni. Banda jełopów.
Pani Henryka
15:46, 2026-06-24