Impreza została zorganizowana na parkingu przy kolneńskim stadionie. Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu idealnie wpasował się w pogodę.
- Bardzo fajna impreza dla dzieciaków - skomentował jeden z rodziców. - Nie jest upalnie, ale nie jest też zimno.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
Janosik22:37, 04.06.2024
W tej jednostce to już ktoś z kolna pracuje czy tylko szkolą mięso armatnie? Bo jakoś wszystko ucichło.
Bożena 23:10, 04.06.2024
A ekipa Moni już nie zabezpiecza takich imprez?
Monia08:35, 05.06.2024
Monia jeszcze jest w szoku powyborczym
Quantanamera23:56, 04.06.2024
Trochę po czasie impreza.dzien dziecka wypadał w wekend a impreza we wtorek 🤦♀️🤷♀️ witamy w Kolnie
Jjj06:36, 05.06.2024
Nie wiem czy zauważyłeś ile dzieci tam było i jak super się bawiły, dla nich nie miało to żadnego znaczenia czy to wtorek czy sobota a dla ciebie widzę to był priorytet. Pewnie swoje dzieci w domu zamknąłeś żeby przypadkiem tam nie poszły...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Niezły teatrzyk
Wow
23:17, 2026-06-24
W Kolnie oddasz honorowo krew
Nie w każdy ostatni piątek, bo teraz są co dwa miesiące
Zasłużony Hadek
22:54, 2026-06-24
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
A kto ten zaścianek wybiera?
Kamila
22:19, 2026-06-24
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno (porządek obrad)
Co wy tak chcecie w tym Kolnie wszystkich we wszystkich radach odwoływać? Sami wybieraliście! 🤔
Echo
21:35, 2026-06-24