10:32, 10.09.2018 R.W Aktualizacja: 13:23, 10.09.2018
Skomentuj

Piłkarze Orła Kolno zagrali wreszcie na poziomie, jakiego oczekują od nich kibice.

W niedzielę 9 września pokonali na własnym boisku wyżej notowany zespół LZS Korona Dobrzyniewo.

Kolnianie byli zdecydowanie lepszą drużyną i wygrali aż 6:0. Gości przed wyższą porażką ratowała dwukrotnie poprzeczka.

Inna sprawa, że przez większość czasu zawodnicy z Dobrzyniewa grali w dziesiątkę z powodu kontuzji swojego zawodnika  (zszedł z boiska pod koniec pierwszej połowy przy stanie 3:0). Przyjechali też do Kolna bez piłkarzy rezerwowych.

Na dodatek dziesięć minut przed końcem spotkania ich skład zmniejszył się jeszcze o jednego piłkarza. Również z powodu kontuzji.

Mecz wydawał się początkowo nudny, ale potem piłkarze z Kolna zabrali się do roboty i zdecydowanie wygrali.

KS

Bramki dla Orła zdobyli: Piotr Prusinowski (2), Karol Grala, Marcin Nerko, Kamil Olszak, Ireneusz Piwko