Przebudowa stadionu miejskiego wraz z infrastrukturą techniczną rozpoczęła się w ubiegłym roku. Wykonawca ma czas na realizację zadania do końca września 2023 roku.
Wartość całej inwestycji to ponad 20 mln. Powstaje trawiaste boisko piłkarskie, bieżnia i nowe trybuny oraz zaplecze sportowe.
Wykonawcą inwestycji jest firma z Dąbrowy Górniczej GretaSport.
Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej
Kiela 08:59, 14.06.2023
I tarzan będzie znowu ganiał? Ech to były piękne czasy ?
Kibic12:09, 14.06.2023
A i zespół piłkarski w okręgówce będzie kopał na stadionie za 20 milionów.
Pozostałe komentarze
wow20:30, 13.06.2023
ile betonu na tym stadionie wyleli
Max21:48, 13.06.2023
Mniej niż na Narodowym.
h07:03, 14.06.2023
a co mieli wylać pod tartan? Wczorajszą zupę ze Smakosza?
@22:03, 13.06.2023
20 milionów!!!! ?
To znaczy...11:17, 14.06.2023
...20 domów z działkami, ciekawe ?
Huczne otwarcie...11:16, 14.06.2023
...w grudniu po pierwszym śniegu.
Laska lat 3515:03, 14.06.2023
Jestem młoda *%#)!& leniwa, mam dzieci i znudził mi się mój młody mąż, chetnie poznam dużo starszego fagasa który mnie będzie utrzymywał. Najlepiej z domem autem, na stanowisku. Nie musi byc ładny wystarczy ze będzie miał zęby
lasek15:34, 14.06.2023
Na twoim miejscu w powiecie bym się rozglądnął.
Outsider'ka19:28, 14.06.2023
Dopisz mało rozgarnięty żeby nie połapał się jak go będziesz w ....uja robić
KOMSA15:45, 14.06.2023
NA OKRĘGÓWCE ZAMIAST MURAWY KOMOSA ;)
Wstęgą20:04, 14.06.2023
Kiela i Tarzan będą zaproszeni na otwarcie czy tylko krawaciarze ojcowie sukcesu ??
kiela 15:25, 15.06.2023
podobno i Waciaka zaprosili
....19:34, 20.06.2023
Stadion za 20 baniek dla druzyny z okregowki ahhah smiech na sali , pieniadze wyrzucone w bloto oni powinni grac na lomce z 4 plecakami
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Woda z wodociągu jest ponownie przydatna do spożycia
A kto przeplukal wodociąg z tego syfu
Obywatel
17:54, 2026-06-23
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno (porządek obrad)
Wyrażam wolę do przystąpienia realizacji budowy spalarni przy ul. Bursztynowej. Już wcześniej miał ktoś taki pomysł. Popieram
Tika
13:00, 2026-06-23
Zanieczyszczona woda w gminie Kolno
To powinno być na samej górze, na czerwono. Kto prawdzie tę stronę?
Jaka
11:35, 2026-06-23
32-latka, jak i 47-latek stracili prawa jazdy
Ten ptaszek z czerwonego to już chyba wszystkie rozumy pozjadał, taki jest mądry...a to prawda ze teściowa z księdzem robi bara bara ??
Ten ptaszek
22:47, 2026-06-22