Czytelnik Kolniaka24 przesłał nam filmiki nagrane przy obwodnicy Kolna w ciągu drogi wojewódzkiej nr 647 od strony Zabiela.
Według autora nagrań, woda która płynie rowem melioracyjnym nie znalazła się tam z powodu roztopów.
- Tam wybijają źródła co kilka metrów – twierdzi mężczyzna. Ten rów jest teraz wypełniony piachem, a wcześniej był czysty. Za chwilę woda będzie podmywać ścieżkę rowerową.
Problemu nie widzi z kolei zapytany przez nas ekspert od spraw drogowych.
Mężczyzna był na miejscu i nie dostrzegł nic niepokojącego.
- Jak jest świeża skarpa i woda płynie, to normalne, że to tak wygląda. Trzeba trochę czasu, żeby to zarosło i się ukorzeniło – twierdzi.
Dodaje, że nie zauważył radykalnych podmyć.
Na razie nie mamy informacji o oficjalnym otwarciu drogi lub chociaż oddaniu jej do użytku. Wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do PZDW, ale jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Również w Urzędzie Miasta Kolno nic nie wiedzą o terminie otwarcia.
Nieoficjalnie docierają do nas informacje, jakoby były jakieś problemy z odbiorem technicznym.
::news{"type":"see-also","item":"50722"}
Jan14:01, 18.03.2026
W tamtych miejscach to kiedyś ludzie kopali torf i bardzo się dziwię że tam puścili obwodnicę . Trochę dalej na Pastorczyk i byłoby ok.
Kazimierz 14:07, 18.03.2026
Co nie oddali ale oddadzą.Ojcowie sukcesu już się lansują na fb.to my zrobili a oni dalej nie robią i nie zrobią.I bardzo dobrze że nie zrobią bo tam też jest tren bagnisty.I nie daj Boże żeby doszło do tragedii to kto byłby winien?.
warto wiedzieć14:53, 18.03.2026
Ktoś robił badania geologiczne, ktoś wydał pozwolenie na budowę, ktoś to odebrał, winnych brak. Poziom urzędnictwa w tym powiecie jest na poziomie Bangladeszu, a zarobki chcą warszawskie.
Khfssgjkit334518:05, 18.03.2026
Warto wiedzieć, ze to droga wojewódzka.
do dagerhethht5518:37, 18.03.2026
bo i co z tego że wojewódzka, to wojewoda przyjeżdżał asfalt lać?
Lary21:42, 18.03.2026
Nie wojewoda, tylko marszałek.
Pozostałe komentarze
Drogowiec18:02, 18.03.2026
Laików proszę o nie zabieranie glosu!
antypacan18:36, 18.03.2026
jak żeście te obwodnice zrobili? na bagnach? fachowcu za dyche.
12318:15, 18.03.2026
Nie to nie jest droga wojewódzka to jest droga dudus plus. Jak coś nie wyjdzie to tak wojewódzka..
Jędrzej18:24, 18.03.2026
Jak sukces to Ja, a jak wtopa to Oni🤣
Ogrodnik19:12, 18.03.2026
Żeby cos urosło to trzeba zasiać. A jak widać na zdjęciach nima.
Mieszkaniec 22:44, 18.03.2026
No właśnie kiedy otwarcie? Ile można czekać. Cała zimę nie otworzyli żeby nie odgarniać. Pewnie ksiądz nie ma czasu bo trzeba wyświęcić, inni urzędnicy też czasu nie mają? Czym się zajmują? Chyba niczym. Oddziały likwidują niedługo całe miasto zlikwidują.
Raf23:10, 25.03.2026
dla ciebie jest oddzial w tym szpitalu....od ul Grajewskiego
Mgeta01:24, 19.03.2026
Widzę podobny schemat działania jak z carportem przy urzędzie miasta - jakkolwiek, aby zrobić. A czy dobrze to sprawa drugorzędna. Carport - kto miał tak wywalone, aby to przyklepać?
Mieszkaniec22:15, 19.03.2026
Ta droga będzie wogule kiedyś otwarta bo serio od prawie 6 msc nie mogą otworzyć? ,od początku było wiadomo że teren to bagna
Raf21:26, 20.03.2026
w ogóle wypada pisać poprawnie
X11:14, 25.03.2026
Bagna i cenne przyrodniczo tereny ale kogo to obchodzi
Raf23:08, 25.03.2026
cenne przyrodniczo ...hahhahah
Gość 22:51, 29.03.2026
Sprawdźcie najpierw kto buduje obwodnicę, moze krawcowa lub muzyk ,wiec nic dziwnego ,ze woda ,zaraz asfalt sie pokruszy itd.Niestety kiedyś myślałem,ze sa jakieś normy ,dzis wiem ,ze nie ma żadnych wystarczy przynależność partyjna lub układ towarzyski i nepotyzm kwitnie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Jak sam był Vice starosto i dyrektorem od dróg powiatowych to nie zrobił tylko teraz cwaniaka udaje. Trzeba było zrobic a nie teraz udawac zatroskanego
Zofia
00:04, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Niezły teatrzyk
Wow
23:17, 2026-06-24
W Kolnie oddasz honorowo krew
Nie w każdy ostatni piątek, bo teraz są co dwa miesiące
Zasłużony Hadek
22:54, 2026-06-24
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
A kto ten zaścianek wybiera?
Kamila
22:19, 2026-06-24